Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam chętnej koleżanki na wspólną jazdę na rolkach Jestem początkująca a właściwie po latach przerwy przypominam sobie. Gdzie...
~Wiśnia
28

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2013

koleżanka na rolki -gdynia pogórze Szukam koleżanki z którą będę mogła zacząć od nowa jazdę narolkach. Ja-...
gelbi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Rolki, czy są chętni?? Witam :) Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) Gdańsk jest...
~michiwoski-michal@wp.pl
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Które rolki lepsze ? Hej :-) mam zamiar kupić rolki zastanawiam się nad dwoma modelami pomóżcie...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Pierwszy nocny przejazd rolkarski w Trójmieście W czwartek, ten czwartek 24 kwietnia o godz. 20:00 odbędzie się pierwszy w...
~Karol
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Chętna na rolki? Witam mam na imie kasia mam 25 lat i chciała bym teraz wyjść na rolki? Jestem...
kgorzynska6
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

nauka dziecka jazdy na rolkach witam! Poszukuję kogoś chętnego do nauki jazdy na rolkach np na bulwarze w...
~Kawka
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Rolki Hej, poszukuje kogoś kto będzie chciał ze mną pojeździć na rolkach. Sama...
~mariah9@tlen.pl
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Rolki- Zielona Gdynia jest ktoś chętny, może jutro ok. godz. 10 ?
~paula2411
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Poszukuję nauczyciela, by mnie nauczył jeżdzić na rolkach Witam. Kto chętnie mnie nauczy jeździć na rolkach? Byłam już dwa razy, jest...
~Lidia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

help help Cześć pomoże, ktoś opłaca się kupić rolki SCREW LUNA
~patkaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Puchar Kaszub w rolkarstwie szybkim czyli Kaszebsczi Czelch 2014 Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy " -Miło mi poinformować ,że ustalono...
~Julian Ziółkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Gdzie w Gdyni można kupić firmowe męskie rolki ? Pytanie. Gdzie w Gdyni można kupić firmowe męskie rolki oprócz sklepu Intersport
Caban
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

a moze wspolne rolki w piatek 30.08 hejka, jestem wprawdzie nowa na forum, ale moze znajde chetnych wsrod osob...
~Aniuta38
165

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

może rower? wątek zamknięty chętnie poznam kogoś z okolić Borkowa, Łostowic, Kowal kto czasem lubi sobię...
~Monika
53

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

rolki na Siedlcach Hej, czy jest ktoś chętny wspólnie pojeździć np. wzdłuż Kartuskiej i może...
~Agata, 28
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Rolki - freestyle slalom Szukam chętnych do nauki freestyle slalomu na rolkach. Z kimś zawsze będzie...
~Aga
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Towarzyskie rolkowanie Proponuję wyjście na rolki w Niedzielę 16 czerwca 2013 Miejsce: Sopot tor...
_Mat_
116

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Motocykl , rolki , rower - wspólne wypady ;) wątek zamknięty Witam jestem z Gdyni 44 lata szukam pozytywnie zakręconych do wspólnych...
~Jaro
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Czy z Gdańska do Gdyni dojedę na rolkach? Czy ścieżka nad morzem, z Gdańska do Gdyni, jest już w całości ukończona? Czy...
~Marta
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry