Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spacery z pieskami Cześć, szukam osób z Gdańska na wspólne spacery z pieskami moja 2 letnia...
~sandra
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 września 2019

Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi? Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie...
~futuremum
5

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2014

sklep zoologiczny Witam czy na karwinach w Gdyni jest porządny sklep zoologiczny? Gdzie doradza...
~nowy mieszkaniec
4

dodano: 17 marca 2019

Psy na spacerze Psie kupy na ul Architektow i ul wroclawskiej w Orlowie to po prostu...
~mieszkanka ul Architektow Gdynia
-

dodano: 25 września 2019

Zaginął piesek 20 września w Rumi okolice ul. Harcerskiej ok godz. 15 zaginął piesek york....
zamek75a
-

dodano: 23 września 2019

Weterynarz na Chełmie Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
34

dodano: 7 marca 2016

Pseudo hodowla Przestrzegam przed pseudo hodowlą z mastifami tybetańskimi w miejscowości...
~anonim
-

dodano: 11 września 2019

Gołąb na balkonie Witam, czy może ktoś miał coś podobnego. Przyleciał gołąb na balkon, z...
~Maksym
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2019

weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam...
~Laura
14

dodano: 5 września 2016

Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu...
~anonim
1

dodano: 18 czerwca 2019

Skradziono psa rasy Boston Terrier - Gdynia Chylonia W poniedziałek ok godziny 18:00 skradziono psa z posesji na Chyloni. Czarno...
~Telimena
-

dodano: 31 lipca 2019

Pies w SKM lub tramwaju Witam, Mam prośbę napiszcie proszę.... jak poruszacie się z pieskiem po...
~Mechico City
25

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2012

pilnie potrzebny Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla 2 malych kotkow dziewczynka i chlopiec...
~Kasia
2

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2019

Agresywne psy Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która...
~anonim
6

dodano: 21 stycznia 2019

Weterynarz dla buldoga francuskiego Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu...
~Sylwia
-

dodano: 4 czerwca 2019

Uciekła papuga Z Zaspy Młyniec uciekła papuga nimfa. Jeżli macie Państwo jakąś informację...
~anonim
2

dodano: 17 maja 2019

Buldog francuski Witam. Czy ktoś jest może z Gdańska i poleci mi jakiegoś dobrego chirurga...
czarnykubek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2019

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
445

dodano: 4 maja 2004

Nie humanitarne usypianie psów Musiałem u spać psa bo był chory miał 12 lat ale co to za znieczulenie podają...
~noris1225
1

dodano: 11 maja 2019

uśpieńie psa Dziś smutek i płacz po 12 latach odszedła nasza tina była chora na raka...
~noris1225
1

dodano: 12 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry