Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dlaczego tenis jest postrzegany jako sport country club, podobnie jak golf w USA? Wydaje się, że istnieje elitarna atmosfera, że aby dostać się do tenisa jako...
lenteldem
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Ping pong - gdzie można pograć? Gdzie w Gdańsku, najlepiej okolice wrzeszcza można wynająć stół ping pongowy...
~bart
29

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2015

Kompletny początkujący z pytaniami Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się...
subevenis
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Tenis stolowy Witam szukam osoby która by chciala 2 razy w tygodniu pograć w tenisa na zaspie
~anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Tenis stołowy Szukam chętnej osoby do pogrania w tenisa stołowego. Jestem z Gdyni ale mogę...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Tenis Ziemny Gdynia/Rumia Szukam partnera lub partnerki do gry w tenisa - poziom raczej średni lub...
sidubutt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Tenis stołowy Czy gdzieś na wiczlinie można pograć w tenisa stołowego? Jestem amatorem i z...
~Edek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Mackenzie McDonald pokonuje Brandona Nakashimę 7-5, 6-2 Bardzo efektowny mecz McDonalda, który pokazał dużo hartu. Facet mierzył się...
linsChaho
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Tenis dla 4latka - gdzie? Cześć, czy wiecie może w której szkółce tenisowej w Gdyni lub Sopocie są...
~ania
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2014

Tenis ziemny. Witam, Szukam sparingpartnera do gry w tenisa ziemnego. Mój poziom to 3,5 -...
~szyman
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2016

roivas
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Szukam sparingpartnera tennis ziemny Jak w tytule szukam sparingpartnera do gry w tennisa poziom...
~Amg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Tenis ziemny - Chwarzno/Wielki Kack Szukam sparingpartnera do gry w tenisa ziemnego na Chwarznie lub Wielkim...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Koleżanka do gry w tenisa poszukiwana! Czy znajdzie się chętna koleżanka do gry w tenisa ziemnego?
~Rocket
8

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Tenis stołowy szukam osoby do w gry tenisa stołowego grywam średnio amatorsko. jestem z...
~michał
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Tenis stołowy - Gdynia Hej! Gdzie w Gdyni można pograć w tenisa stołowego popołudniami? (gł.okolice...
~Martyna
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Partner do ping-pong'a z Gdyni Szukam osoby do gry w tenisa stołowego w okolicach Witomina. Ja znam miejsce...
~Teodor
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Tenis stołowy Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego....
~Marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Siedlce - tenis stołowy lub ziemny Interesuje mnie spedzic z kims aktywnie dzien ;) mam 24 lata mieszkam na...
~JUS
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Tenis stołowy - Poszukiwany Partner Witam. Poszukujemy partnera do gry amatorskiej w tenisa stołowego. Gramy na...
~XYZ
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry