Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PAN OPIELA- TO TYLKO KIT,ŻE JEST TAKI CUDOWNY!!! wątek zamknięty ZDAŁAM!!!MOJE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.MOIM INSTRUKTOREM BYŁ NIESTETY P.JANUSZ...
~BUNIA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2007

!!!!! wątek zamknięty wszystkim wkoło polecam Elkę- ja, osoba która na pierwszej jeździe uczyła się...
~Kasia
-

dodano: 3 października 2007

uśmiechniete SORRISO :) wątek zamknięty nadal jestem kursantka.... i co wazne zadowolona kursantka.... nauka...
~kursantka Hajdiii!
-

2 raz juz nie boli !! wątek zamknięty Daro Grydyk! to podziękowania dla Ciebie za sprawną naukę jazdy, za...
~Marika
-

Najlepsza szkoła jazdy w Trojmiescie:) wątek zamknięty Serdecznie polecam kazdemu kto bez problemów chce zdac egzamin na prawo jazdy...
~Kasia L. :)
-

Jaaaaazda na kurs!! wątek zamknięty nawet sie nie zastanawiaj tylko smigaj zapisac sie na kurs do Jankaru! zero...
~Łukasz G
-

KATEGORIA "C" wątek zamknięty Witam! Jeżdżę busem i chcąc przesiąść się na coś większego, pomyślałem o...
~Leszek
-

szkoła podtsawowa Witam! Chcę zapisać dziecko do szkoły podstawowej w Gdańsku ( Oliwa,...
~Mikula
-

Natiss - opinia wątek zamknięty Aktualnie uczęszczam do tej szkoły i uważam, że jest dość dobra i czysta, ale...
~Natiss
-

Zdane wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem, bardzo dobre przygotowanie w testach i w jazdach,...
~Sałacki Rafał
-

absolwent 2005 wątek zamknięty a 26 października jest zjazd absolwentów... nie moge sie doczekac az zobacze...
~DanieL
-

dodano: 1 października 2007

Blondynka też potrafi wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla całej ekipy ELKI!!!! Egzamin zdałam za pierwszym...
~Agnieszka
-

zadny!!!! wątek zamknięty Wiadomo że opini zawsze jest tyle ile ludzi na świecie. Nigdy się nie do...
~kamila K
-

Poldek godny polecenia wątek zamknięty W zasadzie to same plusy. Wykłady jasne i przystępne. Instruktorzy...
~Klient
-

jupi!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem!!! jestem baaardzo szczęśliwa:D fantastyczni...
~wdzięczna kursantka
-

poszukuje wykładów z III roku WSTIH "zarządzanie" wątek zamknięty Witam, Jestem studentką III roku WSTiH Zarządzanie Hotelarstwem i...
~hanki
-

ku przestrodze przyszłych ucznów XIX LO - doświadczenia absolwentki wątek zamknięty Dziele się z Wami swoimi doświadczeniami w kontakcie z Panią J. Ch...
~paulina
-

dodano: 30 września 2007

z perspektywy czasu wątek zamknięty Lat temu już sporo skończyłem tę szkołę była a i jak widze nadal jest super....
~ks. jacek
-

dodano: 29 września 2007

REWELACJA!! ;) wątek zamknięty REWELACJA!! ;)
~Pit
-

Zapisana w ostatniej chwili.. wątek zamknięty Ale zdążyłam. Bardzo miła obsługa. Juz wszystko wiem i czekam na zajęcia....
~Kati
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59485

42779

wątków

do góry