Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozytywnie wątek zamknięty Janusz Opiela... Bardzo dobry instruktor! Cierpliwy, miły, zabawny..... a...
~zadowolony kursant
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

nauczyli mnie jeździć ... wątek zamknięty Do Alexa trafiłam właściwie przypadkowo. Prawo jazdy udało mi się zrobić w 5...
~Marta
-

Rybak - opinia wątek zamknięty Zajęcia teoretyczne prowadzone bardzo ciekawie przez doświadczonego...
~Rybak
-

agnieszka wątek zamknięty zdecydowałam już, że moje dzicko będzie się uczyć w tej szkole. Nie chcę,...
~agnieszka
-

SUPER!!!! wątek zamknięty Po 1 pełen profesionalizm, po 2 jazdy w bardzo kulturalnym towarzystwie...
~Kasia :D ta ktora jezdziła za sz
-

ania - opinia wątek zamknięty Ja też jestem zadowolona z przedszkola na Długiej. Ale przede wszystkim...
~ania
-

zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem to świetne przedszkole Chodzi do niego już moje drugie dziecko...
~zadowolona mama
-

p.Janek - rewelacja ! wątek zamknięty Miałam przyjemność jezdzić z Panem Jankiem. I zgodze się z poprzednimi...
~Sylwia
-

dodano: 31 maja 2007

ile na humana? wątek zamknięty co prawda to jest o opiniach ale jaki jest prog na humana? chyba nizszy niz...
~kandydatka:P
-

tak to ja pirat drogowy;) wątek zamknięty Pirat drogowy, który dzis w końcu zdał, w końcu, bo za 4 razem;) Teraz...
~Kasiula, Kacha, czy jak kto woli
-

Jak jest na Informatyce w Biznesie? wątek zamknięty Mam pytanie jak jest na tym kierunku chodzi mi o przedmioty (system zaoczny)
~maur
-

absolwent - opinia wątek zamknięty za niskie oceny na koniec 3 klasy z powodu bezwzględnego systemu punktowego
~absolwent
-

Bardzo mile 3 lata.... wątek zamknięty Chdzilam do tej szkoly przez 3 lata i musze przyznac ze szkola jest bardzo...
~Pattusia00
-

Tragedia wątek zamknięty Potwierdzam że pan sz. się za bardzo nie nadaje do nauczania. Uczęszczałem...
~Wołkins
-

ZDAŁAM DZIĘKI NIM ..... wątek zamknięty W dniu wczorajszym (30 Maj) usłyszałam w końcu to upragnione przez Was...
~Iza Sz.
-

:D Poldek Rulez :] wątek zamknięty Zajefajne kursy teorii. Wykładowca wymiata ;] Zajefajny instruktor ;] Pozdro...
~Zubu. ;]
-

yo beka wątek zamknięty chodze do tej szkoły od 6 lat bardzo mi sie podoba.chociasz nie które osoby...
~Przemek 6a 2006/2007
-

dodano: 30 maja 2007

Kochana siedemnastka.. ;) wątek zamknięty Szczeże mówiąc to o wiele bardziej podoba mi się siedemnastka niż...
~Monika =^;,^=
-

Dobry wybór! wątek zamknięty Ośrodek godny polecenia. Zajęcia teoretyczne prowadzone w miłej atmosferze....
~Piotrek K.
-

osek - opinia wątek zamknięty Chodzę tam (niedługo skończę) i muszę powiedzieć że u mnie w klasie są 3...
~osek
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58896

42246

wątków

do góry