Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artusek - EuroCompact :) jazdy dodatkowe w pigułce :D wątek zamknięty Kolejna zadowolona kursantka dopisuje się do listy. Uhahana po uszy z uwagi...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2007

szkoda, że już dawno temu zlikwidowane... wątek zamknięty ...posyłałam tam swoje dziecko kilka lat temu i nie wyobrażam sobie lepszej...
~Kasia
-

Polecam bardzo dobra szkola wątek zamknięty Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, jazdy bez stresu ,super placyk ,taki...
~Julita
-

POLECAM!!! wątek zamknięty Trafiłam do OSK JANKAR za namową kuzynki, która już tam uczęszczała na...
~Aśka
-

L.S.LIINGUA dba o wysoką jakość nauczania wątek zamknięty Lektorzy są świetnie przygotowani, nauka jest w małych grupach, do 8...
~Olga
-

bardo fajowa buda wątek zamknięty dobra szkola
~szymon
-

sandra - opinia wątek zamknięty przed paroma laty uczylam sie jezdzic w innejj szkole nauki jazdy... po...
~sandra
-

dodano: 26 lutego 2007

Super szkoła i świetni nauczyciele wątek zamknięty Niedwono zdałem mature w tym liceum,super nauczyciele i swietna...
~M.Szuca
-

Leszek Bielecki nauka jazdy wątek zamknięty Świetny praktyk! Dużo mówi ale mądrze.Wiedza p.Leszka zmusza do myślenia i...
~kursant
-

MOJA OPINIA wątek zamknięty Uczyłam się 2 lata prywatnie u samej pani dyrektor, bardzo sympatyczna...
~uczennica
-

Karpaty are in what part of world? Blondies, are there any?
~Mavel Arain
-

dodano: 10 lutego 2007

lakiernik? hej wam jestem tu nowa i potrzebuje waszej pomocy :) moj narzeczony chcialby...
olenka_21
-

dodano: 6 lutego 2007

hiszpański prawatnie-ma ktos kontakt?! szukam pilnie jakiegos nauczyciela J.hiszpanskiego. zalezy mi na prywatnych...
~@monik@
-

dodano: 3 lutego 2007

Szkolenia bezpłatne Czy ktoś wie czy istnieją jakieś szkolenia bezpłatne z zakresu kadr itp? Nie...
Pafi
-

dodano: 1 lutego 2007

dziennikarstwo PILNE wątek zamknięty SZukam osób, które studiują, bądż ukończyły naukę na wydziale: podyplomowe...
~Małgonia
-

dodano: 31 stycznia 2007

kurs angielskiego dla medyków gdzie? Witam, może wiecie jakie szkoły na terenie gdańska prowadzą kurs angielskiego...
gryzeldka
-

dodano: 30 stycznia 2007

STUDIA czy wie ktos moze czy papierek z ukonczenia studiow dziennych i zaocznych...
~Agatka
1

dodano: 24 stycznia 2007

help Czy ktoś z 2 roku licencjatu dziennych jest w stanie udzieliń mi info kiedy...
~Myszała
-

dodano: 23 stycznia 2007

Promotorzy Mam pytanie czy jest ktoś w stanie udzielić mi info jakiego promotora z...
~Myszała
1

dodano: 18 stycznia 2007

egzamin ze statystyki wątek zamknięty cześć jestem na drugim roku wstih obawiam sie egzaminu ze statystyki.to...
aga86
-

dodano: 20 stycznia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58279

41665

wątków

do góry