Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła godna polecenia w 100 % !!! wątek zamknięty Przygotowanie, nauka i skuteczność na najwyższym poziomie. Serdeczne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2007

hmm wątek zamknięty zdalam egz na prawko kilka dni temu, co prawda za drugim razem, ale zdalam:)...
~kika
-

dodano: 26 sierpnia 2007

Pełna satysfakcja wątek zamknięty Generalnie blisko od domu i postępy w bardzo sympatycznej atmosferze.
~Zadowolony
-

POLECAM OSK-OSKAR!!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym razem i gorąco polecam ośrodek szkolenia...
~Asia
-

Szkoła jest dobra wątek zamknięty Kadra nauczycielska naprawdę się stara. Szkoła dobrze przygotowuje do zawodu...
~Georgie
-

yhm... ?? xDD wątek zamknięty Ta szkoŁA JesT suPEr ;))) Tera CO PrawDa iDe do CZwÓRki ALE Nigdy Nie...
~SiMka 6 D
-

dodano: 25 sierpnia 2007

To jest dobra szkoła wątek zamknięty Nasze dziecko jest aktualnie uczniem tej szkoły. Wysoko oceniamy...
~Wiesław
-

Pmot w Gdyni przy ul Pomorskiej to profesjonalna szkoła wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że ukończyłam właśnie te szkołę a nie inną .Moi...
~Krystyna
-

"OPTIMA" NIE DO ................:) wątek zamknięty 27.08.ZDAŁAM EGZAMIN PRAKTYCZNY i z całą odpowiedzialnoscia moge powiedziec...
~ZADOWOLONA
-

POLECAM!!! wątek zamknięty mialam zajecia hiszpanskiego w malej grupie z Meksykanka - rewelacja! A...
~lena
-

dodano: 24 sierpnia 2007

ośrodek i insruktorzy wątek zamknięty W pierwszej kolejności dziękuję PAWŁOWI za: cierpliwość, duże poczucie...
~Agnessa
1

Świetna szkoła! wątek zamknięty Do ośrodka na ul. Pomorskiej trafiłam na dodatkowe jazdy. Jazdy miałam z...
~Agnieszka
-

Szkoła dla tych, którzy chcą nauczyc się jeździć, a nie "mieć" prawo jazdy wątek zamknięty Jestem zszokowana wszystkimi niepochlebnymi opiniami na temat Auto-Szkoły. Z...
~Agnieszka B.
-

Dot sciagania kasy itd wątek zamknięty Ciagna kase ile moga!czytajcie dokladnie regulamin bo o mnie po 2 latach...
~ajta
-

fajowo wątek zamknięty byłam juz na 2 jazdach dodatkowych,super,ze auto ma klime,w taka pogode...
~pati
-

hrhr wątek zamknięty zgodnie z ocenami ; >
~jamjam
-

Darek,wielkie dzięki! wątek zamknięty Zdałam w drugim podejściu! Hurra! Szkołę tworzą ludzie, ci którzy nas uczą i...
~Mariola
-

do Asia wątek zamknięty to co napisalas nt, WSMSGIP nie ma zadnego pokrycia w rzeczywistosci zapewne...
~Mundium
-

Opinia Absolwentki wątek zamknięty Ta szkola dała mi solidne podstawy, krąg szanowanych znajomych, a także...
~Małgosia
-

dodano: 23 sierpnia 2007

:D wątek zamknięty bardzo fajne gimnazjum
~?:D
-

dodano: 23 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59497

42789

wątków

do góry