Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs stylizacji paznokcia wątek zamknięty Właśnie skończyłam kurs pod fachowym okiem kochanych dziewczyn Ani i...
~Ż.G
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2007

Emilia - opinia wątek zamknięty Nauczyciel bardzo dobrze przygotowany do lekcji, lekcje sa bardzo dobrze...
~Emilia
-

dodano: 28 marca 2007

polecam wątek zamknięty Polecam instruktora Jerzego Księżopolskiego,fachowość w każdym calu,super...
~G.P
-

dodano: 27 marca 2007

okropna skola wątek zamknięty poczucia bezpieczenstwa dla dziecka zero.na przerwach nauczyciele zajmuja...
~mama
-

GORĄCO POLECAM!!! PEŁEN PROFESJONALIZM! wątek zamknięty Ja zdałam za pierwszym razem! Inni kursanci tego samego dnia nie mieli tyle...
~Ania P
-

Jest dobrze. wątek zamknięty Nie przypadkowo wybrałem tą uczelnię. Jest dobrze i będzie lepiej....
~Prometheus
-

Elka moją rodziną!! A Pan Arek Kotowski moim przyjacielem :) wątek zamknięty To dziwne.Wczoraj zdałam egzamin w piekielnym PORDZIE i co prawda radości...
~Ania Kozłowska
-

absolwentka - opinia wątek zamknięty Ukończyłam tę szkołę już parę lat temu.. Niestety nie ominęła mnie reforma...
~absolwentka
-

dodano: 26 marca 2007

super szkoła :) wątek zamknięty gorąco polecam wszystkim Janusza! Świetny instruktor, a przede wszystkim...
~wiewior:)
1

dodano: 19 marca 2007

Co Wy Wiecie?? wątek zamknięty Najpierw trzeba tam chodzić wtedy sie wypowiadajcie oki??
~Kamil
-

pan Marek - rewelka!! wątek zamknięty Wczoraj zdałem egzamin na kat. "D" i to TYLKO dzięki p.Markowi!! jestem...
~malecki
-

! wątek zamknięty strona internetowa szkoły to www.xlogdynia.fest.pl tam znajdziesz wszystkie...
~LOLUŚ
-

sagana - opinia wątek zamknięty Troche sie rozczarowalam, jak przyszlam do tej szkoly.. Jesli ktos chce isc...
~sagana
-

Polecam w 100% rewelacja!! wątek zamknięty Bardzo mili ludzie! bez stresowo i konkretne nauczanie!ja ZDALEM!!!!! dzieki...
~Bartek Rz2n
-

RYSUNEK MALARSTWO RYSUNEK,MALARSWO,KOMPZYCJA Co oferuję: 1)Zajęcia z RYSUNKU,MALARSTWA z...
sangwina
-

dodano: 25 marca 2007

moja była szkoła... wątek zamknięty jestem absolwentką "czwóreczki", to nie byly 3 lata meczarni tylko 3 lata ze...
~Asia
-

dodano: 25 marca 2007

Jestem zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Zachęcam Wszystkich. Tutaj naprawdę można nauczyć się angielskiego w szybkim...
~jareek
-

dodano: 24 marca 2007

~SiD
-

Iza - opinia wątek zamknięty Mała szkoła z zangażowaną kadrą, trzymazającą poziom. Budynk ładny z...
~Iza
-

Ja - opinia wątek zamknięty bardzo fajna szkoła:)
~Ja
-

dodano: 23 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58513

41884

wątków

do góry