Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nauka na bardzo wysokim poziomie! wątek zamknięty Wszystkim, tym którzy zaczynają i tym co jak ja, poprawiają, gorąco polecam...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Nauka jazdy na bardzo wysokim poziomie - polecam !!! wątek zamknięty Szczerze polecam ten ośrodek i naukę jazdy ze Sławkiem:) jest bardzo...
~Marta G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

Pełny profesjonalizm, zdasz za 1 razem!!:) wątek zamknięty Zdałam za 1 razem, nauke zaczynałam od zera! Wykłady z Panem Sławkiem oraz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

Superrrr Szkoła! wątek zamknięty Witam, polecam tą szkołe. U Pana Sławka w 30h zostałem przygotowany do...
~Brejn
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lipca 2010

POLECAM! wątek zamknięty Witam! Gorąco polecam właśnie tę szkołę nauki jazdy! Teoria z panem Andrzejem...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

profesjonalny instruktor wątek zamknięty Witam wszystkich:)Z przekonaniem moge polecić instrukrora tej szkoły pana...
~Szczęśliwa posiadaczka prawa jaz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

JAK CHCESZ ZDAĆ ZA 1 RAZEM TU TYLKO TU!!! wątek zamknięty Witam wszystkich co wybierają się na kurs.Gorąco polecam szkołę Pana...
~Mateusz Giec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Witam właśnie zdałem egzamin za pierwszym razem zawdzieczam to przede...
~ssekacz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 grudnia 2009

Bardzo d.pozytyw wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do kursantów. Duża cierpliwość i rzeczowe podejście do...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

Super!!!!!!:-D wątek zamknięty Wszystkim Bardzo POLECAM!:-D Bardzo miła atmosfera w trakcie jazdy i...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Olcia :) - opinia wątek zamknięty Wystawiam jak najbardziej pozytywna opinie dla tego osrodka :)
~Olcia :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Nauka jazdy na wysokim poziomie ! wątek zamknięty Kurs prawa jazdy ropocząłem w innym , ośrodku i po niezdanym egzaminie ,...
~Robert
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

rewelacja wątek zamknięty Lepszego niz p.Slawek Pecko nie znajdziecie zdalam juz po 6 godz. a...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 września 2009

Mocno polecam ;) wątek zamknięty Zacznę od tego, że moją naukę jazdy zacząłem z wielką niechęcią (nigdy nie...
~Paweł M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

Tak, Tak, Tak:)))) wątek zamknięty Wszystkim polecam!!!:)))) O jezdzie nie miałam pojecia wszystkiego nauczył...
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

Najlepszy z najlepszych :) wątek zamknięty Bez dwóch zdań w tym OSK naprawdę nauczysz się jeździć! Dla mnie nauka...
~Kasia C. J.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

Wybawiciel wątek zamknięty Pan Andrzej to instruktor z charyzmą.Pomimo bardzo długiej przerwy od...
~dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

najlepszy z najlepszych !!! wątek zamknięty U p.Slawka skorzystalam z dodatkowych godz. gdyz niestety inni...
~Skajewska Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty Andrzej -część teoretyczną prowadził w sposób łatwy i zrozumiały. Fajne...
~Asia S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 czerwca 2009

CHCESZ ZDAĆ ZA PIERWSZYM RAZEM - ZAPISZ SIĘ NA KURS DO ANDRZEJA wątek zamknięty Po wyjeżdżeniu ponad 30 godzin w innej szkole trafiłam do Andrzeja z...
~tamara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
154

postów

151

wątków

do góry