Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdałam za pierwszym razem!!!!! wątek zamknięty Disiaj mialam pierwszy egazamin i zdalam!!! a to dzieki Andrzejowi:) dziekuje...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2007

Aneta - opinia wątek zamknięty Na początku chcę podziękować Andrzejowi za pomoc, bardzo miłą i przyjemną...
~Aneta
1

dodano: 23 sierpnia 2007

U Pana Andrzeja Przytuły sukces GWARANTOWANY!!! wątek zamknięty Hurrra!!!!!! ZDAŁAM,:))))jestem najszcześliwszą osobą pod słońcem, bo tylko...
~Kasia P.
-

dodano: 11 sierpnia 2007

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! wątek zamknięty Dzięki za wiarę we mnie... i podtrzymywanie mnie na duchu:) Gorąco polecam...
~asia
-

dodano: 8 lipca 2007

ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!!!!!! wątek zamknięty Dziękuje za dobre przygotowanie mnie do egzaminu,miłą atmosfere i ANIELSKA...
~sylwia
-

dodano: 4 lipca 2007

ZDAŁAM !!! wątek zamknięty Bez wątpienia jest to najlepsza szkoła , super instruktor , miła atmosfera...
~MAGDALENA
-

dodano: 28 czerwca 2007

zdałam za pierwszym razem wątek zamknięty bardzo dobra szola :) zr naglowek mowi sam za siebie, sprawnie, w milej...
~alex
-

dodano: 8 czerwca 2007

ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem dzięki Andrzejowi.Dzis odbieram już prawko! ANDZEJ...
~Bernadeta
-

dodano: 28 maja 2007

Zdałem za pierwszym razem!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie ma to jak nic nigdy nie wiedziec o samochodach, nie miec o nich pojęcia,...
~Przemek G. ( Gucio )
-

dodano: 27 maja 2007

agnieszka - opinia wątek zamknięty Jest wiele szkół jazy i wielu instruktorów. Szkoła jak szkoła ale instruktor...
~agnieszka
-

dodano: 23 maja 2007

Grażyna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona;egzamin zdałam za pierwszym razem. SUPER INSTRUKTOR,który...
~Grażyna
-

dodano: 21 maja 2007

ja tez za pierwszym razem;] wątek zamknięty Super!! jak ktos sie uczyc u NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA w 3miescie to sie...
~magda m.
-

dodano: 18 maja 2007

dzieki:) wątek zamknięty wspaniały instruktor, super uczy:) jednym słowem rewelacja:) na egzaminie...
~Monii
-

dodano: 7 maja 2007

Zdałam!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zdałam egzamin za 2 razem, cóż moge napisać, rewelacyjny nauczyciel, bardzo...
~Ania Cz.
-

dodano: 25 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

134

wątków

do góry