TUNE-UP - CHIP tuning, Hamownia,

Tuning Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Przemian 2 (boczna od Starogardzkiej)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Problem z turbo rozwiązany wątek zamknięty Profesjonalna obsługa auta, zrobiono więcej niż zleciłem w tych samych...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Pełen PROFESJONALIZM!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm pod każdym względem! W dzisiejszych czasach znaleźć taki...
~Audi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

PROFESJONALIZM wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Perfekcyjnie przeprowadzona wymiana silnika bez...
~Polo Cross
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Klasa, niespotykane a tej branży ludzkie podejście a przede wszystkim - wiedza! wątek zamknięty Widać, że panowie pogodzili pasję z pracą :) Jak wiadomo takie usługi nie są...
~zadowolon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Swietni fachowcy, robia nawet najnowsze sterowniki EDC MED wątek zamknięty Witam Dlugo sie wachalem jaki warsztat wybrac w 3miescie. Firm oferujacych...
~matti_stg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Ja też polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalni a przede wszystkim bardzo uprzejmi dla klienta.To jest to na co...
~Krzysztof Kaczorowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

Ja jestem zadowolony wątek zamknięty Witam Dostałem namiar od kolegi. Miałem problem z golfem IV TDI nikt nie...
~Karol Golf 4 TDI
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

Swietni fachowcy...te ZLE komentarze wystawione JEDNEGO dnia .... wątek zamknięty Pewnie konkurencja jest zla ze cala polska zna firme TUNE-UP Hamownia...
~blady
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

Słabo i drogo wątek zamknięty 100zł za hamownię ? Drogo. Jak tam jedziesz nie mów że tuningujesz gdzie...
~x
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

PROFESJONALIŚCI wątek zamknięty Może chłopaki cenami nie grzeszą, natomiast jeżeli chodzi o wiedzę są...
~audi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Jeździłem po różnych serwisach...
~emp
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

31

wątków

do góry