Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna wątek zamknięty Przyjazne przedszkole, silnie motywujące rodziców do wspólnej pracy nad sobą...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2010

Dziecko rozwja się rewelacyjnie wątek zamknięty Mój synek jest drugi rok w przedszkolu i owoce naszej wspólnej pracy są...
~Mama Szymka
-

dodano: 10 maja 2010

Lokomotywa -wspaniałe dzieciństwo, z wykorzystaniem wszystkich szans wątek zamknięty Jestem mamą dziecka które chodzi do Lokomotywy. Wybór przedszkola to nasza...
~Mama z Motyli
1

dodano: 1 marca 2010

stawianie w kącie wątek zamknięty mój syn ostatnio stał DŁUGO w kącie.... to jakieś nowe metody wychowania w...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

Najlepsze Przedszkole w Trójmieście wątek zamknięty Lokomotywa jest niepowtarzalna! Nauczyciele i rodzice tworzą jakby jeden...
~Szczęśliwa mama
-

dodano: 6 stycznia 2010

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam to przedszkole.Fachowa opieka ,młode ambitne Panie, bogaty...
~Kasia
-

dodano: 19 sierpnia 2009

opinia-anka wątek zamknięty niestety nie wszystkie rodziny są przyjmowane do przedszkola, co do placu...
~Joanna
-

dodano: 17 sierpnia 2009

Polecam wątek zamknięty Przedszkole jest nowe, z nowym wyposażeniem, ma do dyspozycji DWA place...
~Asia
-

dodano: 17 sierpnia 2009

anka - opinia wątek zamknięty chciałam zapisać dziecko już w maju, gdy na Zaspie ogłaszali się jako...
~anka
-

dodano: 5 sierpnia 2009

przedszkole inne niż wszystkie wątek zamknięty Szczerze polecam, rewelacyjna opieka, stała intensywna współpraca rodzic...
~monika
-

dodano: 16 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Przedszkole ma super program edukacyjny dla dzieci, polecamy. Grzegorz i Magda
~Grzegorz
-

dodano: 26 lutego 2009

Fajne przedszkole! wątek zamknięty Fajne przedszkole!
~.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Przedzkole z zasadami - Polecam !!! wątek zamknięty Przedszkole inne niż wszystkie. Non stop zajęcia z dziećmi. Maluchy nie...
~Beata
-

dodano: 5 kwietnia 2008

Polecam! wątek zamknięty Dużo słyszałam o tym przedszkolu. Oryginalny program dydaktyczny, no i...
~ola
-

dodano: 4 kwietnia 2008

Super polecamy ! wątek zamknięty Przedszkole ma super program edukacyjny dla dzieci, polecamy. Magda i Grzegorz
~Grzegorz
-

dodano: 29 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

35

wątków

do góry