Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Jestem po podpisaniu umowy na zakup samochodu (Tucson) i faktycznie kontakt z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Klient który nigdy już nie wróci do Margo - opinia To był mój drugi i ostatni zakup w tym salonie. Obsługa klienta poniżej...
~Klient który nigdy już nie wróci
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

jerzy szubiński - opinia wątek zamknięty Zakup kolejnego już autka firmy to była przyjemność. Realizowałem ją w...
~jerzy szubiński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Andrzej wątek zamknięty Jestem posiadaczem Hyundai i 40 automat, diesel 1.7 z 2018 roku, auto ma 30...
~andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Z pasja wątek zamknięty Profesjonalna i przemiła obsługa. Piękny nowy punkt serwisowy i salon...
~Pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

AA - opinia wątek zamknięty Auto zakupione 6 lat temu w salonie, nowe, jak się okazało nowe auto miało...
~AA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Przemila obsługa :) wątek zamknięty Bardzo dziękuje za przemiłą obsługę przy zakupie samochodu. Dziękuje Panu...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Zakup nowego pojazdu z oddaniem w rozliczeniu własnego wątek zamknięty To pierwszy Hyundai w mojej rodzinie, więc salon nie był mi znany. Obsługę -...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Klient i20 wątek zamknięty Chcialem pochwalić obsługę salonu. Zdecydowalem się na nowy samochód . Bardzo...
~Klient i20
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

polecam wątek zamknięty Polecam i będę polecać każdemu Salon Hyundai w Gdańsku. W sierpniu kupiłam...
~Marta B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Salon godny polecenia wątek zamknięty Witam, kilka tygodni temu zostałam właścicielem pierwszego w moim życiu...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Zakupiłam auto, które...
~BEATA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Polecam wątek zamknięty Zakupiłem w czerwcu tego roku samochód używany w firmie Margo. Jestem bardzo...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Tucson FL wątek zamknięty Zakupiłem Tucsona w tym salonie, otrzymałem fachową pomoc w doborze silnika...
~reto
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Zadowolony z zakupu wątek zamknięty W salonie Margo w Gdańsku kupiłem Tucsona, jestem bardzo zadowolony zarówno z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty W październiku 2015r. odebrałem z salonu Hyundai i20 (po terminie umownym)...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2016

Moje podwyższone i20 wątek zamknięty Chciałam się podzielić opinią na temat obsługi tego salonu. Został mi...
~Gratka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Bardzo miło i profesjonalnie. Wg mnie super. wątek zamknięty Wizyta w salonie zakończona bardzo miłym wrażeniem. Jakość obsługi i wiedza...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

PRZEGLĄD PO 5 LATACH HYUNDAI I 20 WYKONANY 12.01.1016r. wątek zamknięty KUPIŁEM HYUNDAI I 20 w 2011 roku z salonu za gotówkę w dniu 13.012011 robiłem...
~bronekvip1@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Serwis obsługa wątek zamknięty Chciałem kupic hundaia santa fe już w 2010 ale zostałem potraktowany bardzo...
~Mirosław
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

42

wątków

do góry