Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Pan Tomek bez dwóch zdań jest najlepszym...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 listopada 2019

Mężczyzna 35 lat - opinia Wybrałem szkole jazdy Delta ze wzgledu na pozytywne opinie o wykwalifikowanej...
~Mężczyzna 35 lat
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2019

Julia - opinia Bardzo polecam tą szkółkę jazdy! Świetna atmosfera, profesjonalna nauka....
~Julia
-

dodano: 25 listopada 2019

. - opinia Bardzo dobra nauka jazdy, super atmosfera! Polecam serdecznie
~.
-

dodano: 23 listopada 2019

Anita - opinia Teoria i praktyka zdana bezbłędnie za pierwszym razem. Wykwalifikowani...
~Anita
-

dodano: 20 listopada 2019

Bartek - opinia Jestem bardzo zadowolony z nauki w OSK Delta. Świetne, profesjonalne...
~Bartek
-

dodano: 19 listopada 2019

MM - opinia Polecam bardzo serdecznie ! Wszystko przebiegło bardzo miło i sprawnie....
~MM
-

dodano: 18 listopada 2019

Klaudia - opinia Bardzo polecam wszystkim tę szkołę jazdy, instruktorzy bardzo dobrze...
~Klaudia
-

dodano: 13 listopada 2019

Tomek P. - opinia Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, zarówno z teorii, jak i z...
~Tomek P.
-

dodano: 8 listopada 2019

Paulina - opinia Dzięki Delta zdałam egzamin pozytywnie! :) Super atmosfera dobre podejście i...
~Paulina
-

dodano: 5 listopada 2019

Polecam- Super szkoła! OSK Delta to super szkółka. Jazdy z Panem Markiem był to świetnie spędzony...
~Aslan
-

dodano: 2 listopada 2019

Kacper - opinia Serdecznie polecam OSK Delta, wszystko poszło bardzo sprawnie, pan Tomasz...
~Kacper
-

dodano: 31 października 2019

Świetna szkoła!!! Gorąco polecam OSK Delta! Pełen profesjonalizm w serdecznej atmosferze! Część...
~Aleksandra Jarocka
-

dodano: 30 października 2019

Polecam gorąco Cały sukces tej szkoły to wspaniali instruktorzy,którzy wykazują się pełnym...
~Agnieszka Ł.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 października 2019

Polecam !!! Pan Tomek, najlepszy instruktor pod słońcem jazdy prowadzone profesjonalnie i...
~Jakub Gałązka
-

dodano: 23 października 2019

Michał I. - opinia Polecam bardzo zdałem za pierwszym razem i pozdrawiam dziewczyny z biura Ole...
~Michał I.
-

dodano: 19 października 2019

Agnieszka - opinia Szkoła jazdy godna polecenia. Jestem osobą pracującą w systemie zmianowym,...
~Agnieszka
-

dodano: 19 października 2019

Serdecznie Polecam Zrezygnowałem z poprzedniej szkoły, po tym jak po ukończeniu kursu...
~Janek Michowski
-

dodano: 15 października 2019

Najlepsza szkoła jazdy OSK Delta Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy z dobrym podejściem do kursanta.
~K.Mickielewicz
-

dodano: 12 października 2019

Bardzo dobra szkoła jazdy. Polecam kurs weekendowy. Instruktorzy z bardzo dużym zasobem wiedzy i...
~Piotr S.
-

dodano: 9 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
756

749

wątków

do góry