Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanisław W - ocena Serdecznie polecam OSK Delta. Miałem przyjemność jeździć z Panem Tomkiem,...
~Stanisław W
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Julia - ocena Bardzo polecam - zdałam teorię i praktykę za pierwszym razem! Teoria...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Joanna - ocena Szkoła jazdy Delta zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę. Doświadczenie,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Oskar - ocena Bardzo polecam instruktora Rafała. Zdane za 1 razem Rzetelne i sumienne...
~Oskar
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Maja - ocena Jeśli szukacie dobrej szkoły jazdy, w której poczujecie się bezpiecznie i...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

Joanna - ocena Bardzo polecam! Teoria zdana za pierwszym razem na 100% Bardzo przyjemne i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Bartosz - ocena Jestem bardzo zadowolony z przygotowania do egzaminu przez pana Rafała....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Jędrzej - ocena Zdecydowanie polecam Pana Rafała jako instruktora jazdy. Jego profesjonalizm,...
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Paweł - ocena Szybki kurs teoretyczny. Bardzo polecam instruktora Rafała, który świetnie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Zuzia - ocena OSK Delta to był najlepszy wybór , mimo że prowadzenie auta było dla mnie...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Cezary Gorczyca - ocena Bardzo profesjonalne podejście do całego kursu, serdecznie polecam Pana...
~Cezary Gorczyca
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Sebastian - ocena Profesjonalni i przesympatyczni instruktorzy, polecam z całego serca!
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

h - ocena polecam serdecznie, szczególnie instruktora Pana Marka, dzięki niemu udało...
~h
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

ania b - ocena OSK Delta okazała się doskonałym wyborem. Egzamin zaliczony za drugim...
~ania b
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Karolka - ocena Polecam OSK Delta za super podejście i miłą atmosferę. Jazdy oraz teoria z...
~Karolka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Paulina - ocena Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK Delta , w szczególności instruktora Pana...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Bartłomiej - ocena Mogę szczerze polecić tę szkołę nauki jazdy każdemu, kto poszukuje...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Ala - ocena Zdane za pierwszym! Teoria weekendowa to super opcja, wiedzy nie jest mniej,...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Artur - ocena Polecam OSK Delta. Pan Rafał dobrze mnie przygotował do egzaminu , zdałem za...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Maciek - ocena Serdecznie polecam OSK Delta. Szkoła jest świetna i ma najlepszych...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry