Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja.J - opinia Wszystko zdane za pierwszym. Dziękuje bardzo Panu Tomkowi Dobkowi za...
~Patrycja.J
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Piotrek - opinia Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłem sobie wyobrazić!!! Wykłady prowadzone...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2019

Jakub - opinia Bardzo gorąco polecam. Świetna atmosfera i podejście do kursanta. Oczywiście...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2019

Ola - opinia Serdecznie polecam Deltę! Wcześniej chodziłam do innej szkoły jazdy i...
~Ola
-

dodano: 27 lipca 2019

Konrad C. - opinia Szkołę jazdy Delta poleciła mi moja siostra i okazał się to strzał w...
~Konrad C.
-

dodano: 20 lipca 2019

Magda - opinia Teoria z Tomkiem przebiegła w miłej atmosferze :)))))))))) Dziewczyny w...
~Magda
-

dodano: 20 lipca 2019

Egzaminy zdane za pierwszym razem :) Szukałam szkoły, która prowadzi kursy weekendowe, stąd kierując się opiniami...
~Żaneta
-

dodano: 17 lipca 2019

Emila - opinia Serdecznie polecam! Jazdy przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze i przy...
~Emila
-

dodano: 15 lipca 2019

Polecam z całego serca! Po 2 latach robienia kursu w innej szkole, w której nie chcieli mnie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2019

Jowita - opinia Najlepsza szkoła, pełen profesjonalizm ale na luzie. Egzamin zdany za...
~Jowita
-

dodano: 18 czerwca 2019

Kasia- opinia Bardzo dobra szkoła. Instruktor Pan Bartek spokojnie, z ogromną cierpliwością...
~Katarzyna
-

dodano: 11 czerwca 2019

Super szkoła.Egzamin zdany za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkoły.Teoria z panem Tomkiem pełen...
~Grzegorz lat 18.
-

dodano: 10 czerwca 2019

Aleksandra - opinia Zarówno teoria jak i praktyka prowadzona na wysokim poziomie, co skutkowało w...
~Aleksandra
-

dodano: 7 czerwca 2019

Fantastycznie Polecam z całego serca, miły instruktor, dający wiele przydatnych wskazówek,...
~julia
-

dodano: 29 maja 2019

zdane za pierwszym Na szkołę jazdy Delta zdecydowałem się za namową i dobrymi opiniami mojej...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2019

Konrad - opinia Polecam wszystkim nowym kursantom. Bardzo sympatyczni oraz doskonale...
~Konrad
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2019

- opinia Pan Bartek jest świetnym instruktorem, bardzo dobrze przekazuje wiedzę...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2019

Najlepsi w Trójmieście Święta szkoła jazda. Super ekipa, serdecznie polecam pana Marka. Dzięki niemu...
~Fabian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2019

Najlepsza szkoła!! Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłem sobie wyobrazić!!! Wykłady prowadzone...
~Olaf
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2019

Najlepsza szkoła w Trójmieście Najlepsza szkoła w Trójmieście. Profesjonalne podejście, super przekazana...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
753

746

wątków

do góry