Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsi w trójmieście Najlepsza szkoła jazdy do jakiej można trafić i to nie puste komplementy...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2019

Szkoła godna polecenia! Jak na kurs prawa jazdy, to zdecydowanie tylko do Delty! Panie w biurze...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Nie mogłam trafić lepiej! Gdybym mogła wybrać jeszcze raz, wybrałabym Deltę ponownie. Nie mam żadnych...
~MIlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Polecam bardzo! Bardzo przyjemna nauka, zero stresu. Część teoretyczna przedstawiona w bardzo...
~Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Super szkoła Pan Instruktor Marek - encyklopedia wiedzy sportowej. Nauka przyjemna i...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Anastazja - opinia Bardzo polecam OSK Delta! Praktyka i teoria zdana za pierwszym razem! Pan...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2019

bardzo polecam!!! Bardzo polecam szkołę jazdy DELTA :) Bardzo miła i profesjonalna obsługa :)...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2019

Najlepsza szkoła jazdy!! Bardzo polecam dla wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę z prawkiem. Pan...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2019

Cudowna szkółka! Wszystko na 6.. od atmosfery i przemiłych pań w biurze, po wspaniałych...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2019

Mega polecam! Nie znajdziesz lepszej szkoły. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem. Wielka zasługa p. Marka - jest...
~Adrian T.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2019

Dodatkowe jazdy Bralam jazdy dodatkowe Pan Tomek rewelacyjnie tłumaczy jest opanowany,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2019

Natalia - opinia Wszystko na
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2019

Za pierwszym razem. Dzięki jazdom doszkalający u Pana Tomka - zdane za pierwszym razem....
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2019

Zdane za pierwszym Najlepsza szkoła. Tomek Dobek i Pan Marek Chojecki to najlepszy instruktorzy....
~Patrycja Szymańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepsza szkoła w Gdańsku! Tomek Dobek i Marek Chojecki to najlepsi instruktorzy pod słońcem! Świetnie...
~Bartek Weber
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Super!! Bardzo polecam wszystkim tę szkołę jazdy, najlepsze przygotowanie do...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2019

Doskonała szkółka Wybrałem OSK Delta po przeczytaniu świetnych recenzji i się nie zawiodłem....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2019

Najlepsza szkółka w Gdańsku Wspaniała obsługa, doświadczeni instruktorzy i mnóstwo przekazanej wiedzy,...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2019

Najlepsza szkółka w trójmieście! Wybierając szkółkę kierowałam się opiniami w internecie i wypadło na Deltę, i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam Bardzo serdecznie polecam OSK Delta. Miałem styczność z wszystkimi Panami...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
753

746

wątków

do góry