Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Opony w dobrej cenie, zamontowali od ręki, bez żadnych problemów. Zakład robi...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2017

Tanie dobre opony z montażem wątek zamknięty Znalazłem na ich stronie internetowej tanie fajne opony, które zamontowali mi...
~Marek
-

dodano: 23 listopada 2017

Wymiana opon wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa przy przyjęciu auta do wymiany opon.
~Janusz
-

dodano: 22 listopada 2017

Super wątek zamknięty Ogromny warsztat, szybko realizują zgłoszenia. System rezerwacji jest bardzo...
~Mateusz
-

dodano: 8 listopada 2017

Dobre opony wątek zamknięty Zmieniłem u nich opony na zimowe, jestem bardzo zadowolony. Jeździ mi się...
~Wiktor
-

dodano: 28 października 2017

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Szybko, tanio i z dużą życzliwością. Bardzo pomocni, fachowi ludzie. Dzięki...
~Grzes
-

dodano: 24 października 2017

Najlepsi wątek zamknięty Najlepsi mechanicy, z jakimi moje autko miało do czynienia. Podejście poważne...
~Ola
-

dodano: 12 października 2017

Dobry serwis wątek zamknięty Szybko naprawili moje auto, w sposób przystępny wyjaśnili, na czym polegała...
~Michałł
-

dodano: 5 października 2017

Geometria kół wątek zamknięty Postanowiłem udać się do tego serwisu na ustawienie geometrii kół. Niby...
~Tomasz
-

dodano: 2 października 2017

Najlepsze opony wątek zamknięty Tak jak w tytule, jak dotąd to najlepsze opony, na jakich jeździłem. Muszę...
~Golenio
-

dodano: 29 września 2017

Lepiej być nie może wątek zamknięty Znają się chyba na wszystkim. Nie ma takiego problemu, któremu by nie...
~Seba
-

dodano: 21 września 2017

Najlepszy! wątek zamknięty Ode mnie maksymalna ocena. Najbardziej nowoczesny, rzetelny i solidny serwis....
~Filipek
-

dodano: 2 września 2017

Ring najlepszy w Gdańsku wątek zamknięty Tak jak w tytule. Nie widzę obecnie lepszego serwisu samochodowego na terenie...
~blaszak
-

dodano: 8 sierpnia 2017

Szybko, sprawnie, tanio wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczony. Po przyjeździe od razu się mną zajęto....
~kopalek
-

dodano: 31 lipca 2017

Z polecenia wątek zamknięty Wybrałem ich z polecenia znajomego bo miałem bardzo poważny problem z...
~ptasznik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2017

Nic dodać nic ujać wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce mieć dobrze naprawioną usterkę i nie chce...
~prokoncik
-

dodano: 11 kwietnia 2017

Średnia cena, super jakość serwisu wątek zamknięty Niektórzy narzekają na cenę ale jest ona jak najbardziej adekwatna do jakości...
~kikutek
-

dodano: 23 lutego 2017

Szybko,profesjonalnie i za dobre pieniądze! wątek zamknięty Byłem ostatnio wymienić tylne amortyzatory. Wcześniej umawiałem się na wizytę...
~kliczko
-

dodano: 9 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

68

wątków

do góry