Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Panika wątek zamknięty Spanikowałem, gdy mój wybitny samochód zaczął wręcz warczeć podczas jazdy......
~Rado
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

oponki wątek zamknięty Oponki zimowe kupione na ten sezon - nówki sztuki, dobra cena, dobra firma....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Sprawdzony wątek zamknięty Bardzo przyjemna wizyta. Opony szybko i sprawnie zmienione, powiadomili mi,...
~Magiera
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

OK wątek zamknięty Opony zakupione w bardzo dobrej cenie i zamontowane w okazyjnej promocji....
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Naprawa wątek zamknięty Jako, że jestem kobietą, nie do końca znam się na samochodach tak jak...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Są w porządku wątek zamknięty Zakład Ring okazał się bardzo dobrym wyborem dla mojej rodziny....
~Olaf
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Dobrze, że tu trafiłem wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłem do tego serwisu. Po wcześniejszej wymianie...
~Logo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Mechanicy znają się na samochodach - nie jest to...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Sklep wątek zamknięty Sklep internetowy przejrzysty, łatwo dobrałam odpowiednie opony do swojego VW...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Opony w dobrej cenie, zamontowali od ręki, bez żadnych problemów. Zakład robi...
~Janina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Tanie dobre opony z montażem wątek zamknięty Znalazłem na ich stronie internetowej tanie fajne opony, które zamontowali mi...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Wymiana opon wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa przy przyjęciu auta do wymiany opon.
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Super wątek zamknięty Ogromny warsztat, szybko realizują zgłoszenia. System rezerwacji jest bardzo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Dobre opony wątek zamknięty Zmieniłem u nich opony na zimowe, jestem bardzo zadowolony. Jeździ mi się...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Szybko, tanio i z dużą życzliwością. Bardzo pomocni, fachowi ludzie. Dzięki...
~Grzes
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Najlepsi wątek zamknięty Najlepsi mechanicy, z jakimi moje autko miało do czynienia. Podejście poważne...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Dobry serwis wątek zamknięty Szybko naprawili moje auto, w sposób przystępny wyjaśnili, na czym polegała...
~Michałł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Geometria kół wątek zamknięty Postanowiłem udać się do tego serwisu na ustawienie geometrii kół. Niby...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Najlepsze opony wątek zamknięty Tak jak w tytule, jak dotąd to najlepsze opony, na jakich jeździłem. Muszę...
~Golenio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Lepiej być nie może wątek zamknięty Znają się chyba na wszystkim. Nie ma takiego problemu, któremu by nie...
~Seba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

77

wątków

do góry