Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam SUSHI wątek zamknięty Gdy tylko jestem w Gdańsku staram się odwiedzić ten lokal. Uwielbiam SUSHI...
~Edusek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

kate - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, jedzonko swieże, klimat super (szczególnie po...
~kate
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Sushi kiepskie, inne dania jeszcze gorsze wątek zamknięty Generalnie najgorsze sushi jakie jadłem i to w cenach dużo wyższych niż gdzie...
~Luk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Polecam! wątek zamknięty Dla mnie wszystko super! :)
~daisy
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Więcej tam mnie nie zobaczą wątek zamknięty Zakupiłam kupon gruponu i wraz z mężem i córką wybralismy siędo...
~dusia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa miła i uśmiechnięta, jednak właściciel popsuł całą atmosferę. Wizyta...
~Asia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Pe Be - opinia wątek zamknięty Konsystencja wyśmienita. Smakowo zachowany bukiet składników z zachowaniem...
~Pe Be
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

przyzwoite, ale mogłoby być lepiej wątek zamknięty Za pierwszym razem się nie zachwyciłam, za drugim wrażenie było lepsze, a...
~Clio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Byłem kilka razy - powiem krótko - polecam
~Alex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Łukasz - opinia wątek zamknięty Byłem również w weekend korzystając z akcji "Weekend za pół ceny". Obsługa...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Weekend za pół ceny wątek zamknięty Odwiedziłam restaurację przy okazji akcji "Weekend za pół ceny". + bardzo...
~DD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Nie polecam! Omijajcie z daleka!!! wątek zamknięty Sushi najgorsze jakie jadłam - nawet domowe sushi smakuje lepiej. To podane w...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Bardzo przyjemny lokal wątek zamknięty Korzystałam kilkukrotnie w normalnej cienie, z ofert grupon oraz kuponów...
~dem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Jadłem w wielu miejscach sushi ale to było zdecydowanie najgorsze wątek zamknięty Obsługa miła i co do niej nie mam zastrzezeń. Jeśli chodzi o jedzenie to zupa...
~Piotr
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

niekoniecznie wątek zamknięty Byłam w wielu miejscach aby posmakować sushi i nioestety nic, żaden z dań nie...
~Mag
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2013

polecam wątek zamknięty obsługa super, sushi dobre, wszystko w najlepszym porządku :) serdecznie polecam
~Mała
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2013

SAME POZYTYWY wątek zamknięty JA ROWNIEZ CZESTO KORZYSTAM Z TEGO LOKALU KORZYSTAJAC Z KUPONOW GROUPONA BADZ...
~DAVIS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Powala ofertą konkurencję na kolana... wątek zamknięty ...dlatego wg mnie, negatywne komentarze to prawdopodobnie sprawka...
~lubieponiedzialki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

monika - opinia wątek zamknięty Mnie bardzo smakowalo, ceny po tych akcjach promocyjnych super, nie amm...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

ODRADZAM, MASAKRA ! wątek zamknięty Jadłem w wielu miejscach sushi, ale takiej oszczędności, kombinowania oraz...
~sushi_maniak
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
171

136

wątków

do góry