Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MASAKRA wątek zamknięty NIE POLECAM!!! To nie sushi!!! To nie możno jeść!!! Np. w menu: Maki sushi/...
~Kasia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Sos sojowy!!?? wątek zamknięty Dziwi mnie bardzo ,że za tak wysokie ceny w tym barze właściciele maja...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2012

polecam wątek zamknięty bardzo smaczne sushi; zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Ja mogę polecić...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2012

upierdliwa kelnerka wątek zamknięty bylam dwa razy, trzeciego nie bedzie.. jedzenie przecietne.. szczerze nic...
~alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2012

nieszczesliwy posiadacz gruponu - obsługa minus 10000 wątek zamknięty o takim traktowaniu klienta nie słyszeli najstarsi indianie. Co to ma być!!!!...
~fan sushi
11

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Naciagacze wątek zamknięty Byliśmy dziś w 4 osoby by wykorzystać rabat 50% (!!!) który dostaliśmy...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

TUŃCZYK BARWIONY SOKIEM Z BURAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Miłe miejsce z fatalnym menu.Niezła lokalizacja, przyjemny wystrój. Natomiast...
~Klient zaskoczony nieprofesjonal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

za to ta cena??? :/ wątek zamknięty jedzenie ogólnie zjadliwe, ale na przystawkę czekałam 30min, na sushi kolejne...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Masakra wątek zamknięty Lokal ładny, obsługa nie najgorsza, ale takiego gów.... sushi nigdy nie...
~Ariel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

falszywa "promocja" z groupona wątek zamknięty mialem zamiar odwiedzic, przy okazji promocji z groupona. Dobrze, ze jednak...
~Jacek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Obsługa bardzo na plus, pani obsługująca była miła, uśmiechnięta i służyła...
~AV
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2012

Naciąganie na voucher wątek zamknięty W grudniu wydaliśmy w tej restauracji ponad 900 zl. Po zapłaceniu rachunku...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2012

nie polecam:((( wątek zamknięty Żałuję, że nie zajrzleiśmy tutaj znaim poszliśmy na sushi. Obsługa taka...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Zaskoczenie wątek zamknięty Dzisiaj skorzystaliśmy z mężem z oferty Groupon. Kupon kupiliśmy przed...
~Dąbrowscy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Potrawy nieziemsko smaczne, bardzo sympatyczna obsługa. Szczerze polecam.
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Polecam szczególnie tym którzy nie póbowali wątek zamknięty Po wejściu do restauracji powitała mnie uprzejma obsługa. Zamówiłem mały...
~Seba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

porażka... wątek zamknięty najgorsze sushi w Trójmieście jakie jadłam. Do tego owszem, jedna Pani w...
~B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Słabo wątek zamknięty Kupiłem grupon za 50zł, do wydania miałem 100zł. Z miejsca musiałem dopłacić...
~LightHammer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

poprawiona jakosc wątek zamknięty witam jestem zaskoczony tymi negatywami szczerze powiem :( obsluga mila...
~K.K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Pół na pół. wątek zamknięty Jedzenie ogólnie słabe. Dużo warzyw, mało ryby. Kelnerki bardzo miłe, pomogły...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
171

136

wątków

do góry