Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona wątek zamknięty Kupiłam auto w komisie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panowie świetnie...
~Bmw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Audi A4 wątek zamknięty Poszukiwałem nowego samochodu i natrafiłem na ten komis. Po rozmowie z bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

firma godna polecenia, najlepsza w swoim fachu wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Versus, oddział w centrum Gdyni. Rzetelna firma z...
~Aniela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Godny polecenia wątek zamknięty Polecił ich nasz znajomy. My rownież sie nie zawiedliśmy, zamowienie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Ja o tym komisie nie mogę powiedzieć złego słowa Kupiłem u nich cztery...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

F.H.U Versus wątek zamknięty Firma godna polecenia.Świetna obsługa!
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Ogromny wybór aut i znakomita, pomocna obsługa - POLECAM !! wątek zamknięty Miałam odłożoną pewną kwotę, ale sama do końca nie wiedziała jakiego auta mi...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

dobry autohandel jeszcze się zdarza wątek zamknięty Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Versus:szybko sprzedałam swoje stare...
~Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

:)) wątek zamknięty Dużym atutem firmy jest dobra organizacja jak i również profesjonalizm wobec...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU wątek zamknięty POLECAM !!! Rzetelna i profesjonalna Firma. Bezproblemowa sprzedaż. Przemiła...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

ok wątek zamknięty Obsługa profesjonalna mogłem dokładnie dowiedzieć się wszystkiego o...
~Darecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Zawsze będę tutaj wracał wątek zamknięty Firma naprawdę godna polecenia. Kiedyś powiedział mi o niej znajomy, który...
~pablo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

zadowolona:))) wątek zamknięty Zakupiliśmy drugi samochód w tej firmie, jesteśmy w pełni zaowoleni z obsługi...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Obsługa wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, pracownicy sprawnie organizują nie tylko formalności...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Super zakup !!! wątek zamknięty kupilem samochod w autohandlu VERSUS i jestem bardzo zadowolony. Naprawde...
~Daniel L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Polecam wątek zamknięty Obsługa, pełem profesjonalizm, zadowolona z zakupu. Gorąco polecam
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

PROFESJONALIZM wątek zamknięty Jak najbardziej polecam firmę VERSUS. Atrakcyjne oferty samochodów jak...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Sebastian - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam !! Kompetentni ludzie mila obsługa. Zawsze chętnie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Krótko i na temat. Zamówiłem, sprawdziłem w ASO i zakupiłem. Od momentu...
~Piotr Robecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

REWELACJA wątek zamknięty fantastyczna obsługa, posiadaja duza oferte, jest w czym wybierac :)
~mgd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry