Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna obsługa, bogata oferta, uczciwe ceny! wątek zamknięty Witam! Jak najbardziej mogę polecić firmę Versus. Nie taki Diabeł straszny......
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

najlepsi! wątek zamknięty Wszystko zawsze sprawnie, szybko. autka do wyboru, do koloru. jak w fabryce...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

polecam, pelen profesjonalizm wątek zamknięty Wymarzonego auta szukalem ponad pol roku, gdy dowiedzialem sie od znajemego o...
~Henryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

polecam! wątek zamknięty Sprzedali moje auto w krótkim czasie bez żadnych kosztów - polecam wszystkim...
~Kacper
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Mateusz - opinia wątek zamknięty Kupiłem tam auto,profesjonalna i bardzo miła obsługa,zdecydowanie miejsce dla...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Wymarzone auto wątek zamknięty Długo poszukiwałem wymarzonego auta, lecz po sprawdzeniu kilku samochodów...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Miła profesjonalna obsługa - Polecam wątek zamknięty Po wystawieniu swojego auta na sprzedaż, dostałem telefon z firmy Versus, że...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Dorota - opinia na wielki + wątek zamknięty Miałam okazję kupić auto w komisie Versus i szczerze polecam. W większości...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Sprzedaz dla nich to pestka! wątek zamknięty Samochód, który miałem już w kilku komisach wystawiony wstawiłem do firmy...
~Polecam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

Dwa razy na TAK! wątek zamknięty korzystaliśmy z komisu dwa razy. Skierowała nas przede wszystkim bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

EKSPRESOWA SPRZEDAŻ SAMOCHODU! wątek zamknięty WSTAWIŁEM CHOĆ NIECHĘTNIE SWOJĄ AVENSIS. PRZEKONAŁY MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Dno i kilometr mułu !! wątek zamknięty pisza smsy do kazdego kto wystawi auto na allegro otoMoto itp ze maja kupca...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Sprawdzenie samochodu i znakomity zakup. wątek zamknięty estem starsza osoba. Bywałem na wielu takich placach z samochodami. Zazwyczaj...
~Adam M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

BMW X5 wątek zamknięty Polecam auto-komis ! Jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu auta, szybka...
~Damian K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

gorąco polecam wątek zamknięty Sprowadzono, załatwiono papiery, wymieniono oleje. Przyszłam odebrać...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

POLECAM GORĄCO - SOLIDNY KOMIS wątek zamknięty Komis godny polecenia, rzetelnie i rzeczowo podchodzą do klienta a przede...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Kłamcy! Strata czasu! wątek zamknięty Stata czasu - wysyłają sms-y, że mają kupca na auta, a na miejscu okazuje...
~M
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

strata czasu, !! wątek zamknięty tak jak wcześniej opisaliście, dostałem smsa że mają kupca na moje auto i się...
~żal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Chrysler z USA wątek zamknięty Chciałem zamówić auto dla rodziny - duże ale w rozsądnej cenie....
~Rodzinny z Warszawy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

SMS-y nie SMS-y ale auto sprzedali... wątek zamknięty Też dostałem SMSa, pojechałem... zostawiłem auto na kilka dni... już tego...
~Artur Bobek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry