Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie ! wątek zamknięty Korzystałam z usługi manicure żel french i pedicure hybrydowy - na...
~Ewa Połeć
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Z przyjemnością polecam !!! wątek zamknięty Treść opinii: Ogólna opinia Korzystam na bieżąco z usług zakładu i jestem...
~Marzena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

super:) wątek zamknięty bardzo fajne miejsce, przesympatyczny personel, Pani Dorota stworzyła miejsce...
~ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

TAK TAK TAK! wątek zamknięty Spontanicznie umówiłam się na wizytę w salonie Vivien. Zależało mi na zabiegu...
~Ania27
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

super masaż wątek zamknięty chodzilam na masaze endermologii do roznych pań w tym salonie,ale najlepiej...
~kawka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

PRZEŻYŁAM SZOK wątek zamknięty Do tej pory odwiedzałam salon regularnie, robiłam kosmetyczny zabieg Imersji...
~Michalina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

manicure hybrydowy wątek zamknięty Dziękuję za bardzo ładny manicure hybrydowy- śliczny french
~Madzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

świetny fryzjer wątek zamknięty Polecam Pana Adriana, niezwykle miły i kompetentny fryzjer. Doradził mi jak...
~Ewa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

REWELACYJNA PANI JOANNA wątek zamknięty Od jakiegoś czasu korzystam z usług w salonie Vivien. Chodzę na zabiegi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

masaż marzenie wątek zamknięty Polecam masaż u pani Agnieszki. Wspaniała atmosfera, dużo świec, żywe kwiaty,...
~Iza
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Polecam zabiegi odchudzające na ciało wątek zamknięty Polecam skuteczne zabiegi odchudzające. Moja pupa, uda i brzuch wyraźnie się...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Mikrodembrazja wątek zamknięty Miał może ktoś z Państwa robioną?
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczni ludzie i świetni profesjonaliści. Doradzą i zrobią...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Wszystko na "+" wątek zamknięty W prezencie urodzinowym dostałam peeling kawitacyjny z maseczką do wykonania...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

EMI - opinia wątek zamknięty Vivien znalazłam w internecie szukałam masaży ujędrniających gdzie cena...
~EMI
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Godny polecenia salon wątek zamknięty Wszystko co najlepsze, zawsze w tym salonie czuję się na miejscu, prawie jak...
~Madzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

endermologia - bardzo skuteczny zabieg wątek zamknięty Korzystałam z endermologii, jestem pod wrażeniem, jak zmieniła się moja...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Pan Adrian-obłędnie zdolny!! wątek zamknięty Skorzystałam z usług wspaniałego fryzjera-stylisty, i jestem absolutnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

Pan Adrian - polecam wątek zamknięty Znając Pana Adriana, aż trudno uwierzyć w to, co tu napisane, znam go już...
~Marzena
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

SUPER! wątek zamknięty Znalazlam ten salon na internecie. Mial bardzo dobre opinie wiec zamowilam...
~Ilona z Geteborga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

81

wątków

do góry