Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klinika Kurban Doktor Anna Butowska SZCZERZE POLECAM! wątek zamknięty Zabieg laserem FRAXEL najlepszy w trójmieście mając do porównania moje...
~Aga
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

POLECAM wątek zamknięty W listopadzie i grudniu 2015 roku odwiedziłam gabinet Pani doktor by pozbyć...
~Agnieszka R.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty W gabinecie Pani doktor Anny byłam poddana laserowemu zabiegowi...
~Maria
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

medycyna estetyczna wątek zamknięty Od kilku lat wykonuje zabiegi w tej klinice i zawsze jestem zadowolona z...
~Anna Nowicka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

BAAAARDZO POLECAM :) wątek zamknięty Wybrałam się do Pani Doktor Kurban za namową koleżanki. Od paru ładnych lat...
~Ania
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Wiotczenie skóry z biegiem lat staje się faktem,czy tego chcemy,czy też...
~Barbara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Mój ulubiony gabinet wątek zamknięty Byłam u Pani doktor na kilku zabiegach. Zawsze w pełni zadowolona, i ufam jej...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

całokształt wątek zamknięty Powiem krótko: pełen profesjonalizm, delikatność, subtelność w wykonaniu i...
~Bogusia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Zacznę od tego, że całe życie wstydziłam się małych ust. Gdy zadzwoniłam po...
~Anna Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Nici PDO wątek zamknięty Jestem pacjentką pani doktor Butowskiej od kilku lat.Niedawno zdecydowałam...
~B.M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Klinika Kurban wątek zamknięty Jestem klientką od 3 lat, mam również "doświadczenie" w innych klinikach oraz...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Kurban - Nie polecam zdecydowanie wątek zamknięty Miałem wstawiany implant zęba z grouponu.Implant się nie w ogole nie przyjął...
~rozczarowany
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Super wątek zamknięty Doktor Daniel to profesjonalista, który każdego pacjenta otacza fachową...
~Joanna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Kurban, reklamacja, zwrot kosztów wątek zamknięty Witam, Wszystkich tych, co noszą bądź nosili aparat ortodontyczny u Pana...
~marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Najlepsze miejsce w 3-miescie wątek zamknięty Kiedy odwiedzam Polske to od czasu do czasu zrobie sobie cos ot tak --dla...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Medycyna estetyczna wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Doktor od kilku lat , nigdy pod żadnym względem się...
~Iwona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

KLINIA KURBAN - ODRADZAMY !!! wątek zamknięty Nosiłem aparat kosmetyczny przez rok, po czym zmieniłem ortodonte. Pacjent w...
~piotr
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Zdecydowałam się na zabieg powiększenia ust, zawsze chciałam mieć usta, jak...
~Beata M.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Aparat ortodontyczny wątek zamknięty Kupiłam ofertę na gruponie. Koleżanka powiedziała że jest bardzo zadowolona i...
~klientkaA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Klinika Kurban zamknięta z powodów technicznych? wątek zamknięty Czy ktoś wie może co się dzieje z Kliniką Kurban? Przychodzę 28.06.13 na...
~Anonim
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry