Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysiek - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, dzięki.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i troska o klienta.
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

ODW - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Polecam
~ODW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Łukasz pomógł mi wrócić do dawnej formy, cieszę się, że zdecydowałem się...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Indywidualne podejście do każdego, super treningi, bardzo przemyślane....
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Wojtek - opinia wątek zamknięty Do FitnessFitback trafiłem po kontuzji kolana. Profesjonaliści, zostanę z...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Długo zastanawiałam się jak powinna wyglądać ta recenzja, ponieważ Łukasz...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jestem po bardzo skomplikowanej operacji chirurgicznej. Bardzo długo szukałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Niewiarygodna pomoc w bezpiecznym rozwoju fizycznym. Pewien profesjonalizm,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą nauczać. M.Twain. W...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Mam 38 lat i pracuję w dużej firmie. Dość często obowiązki zawodowe bardzo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre wyposarzenie, super atmosfera i obsługa
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Adriana - opinia wątek zamknięty Barierę aktywności fizycznej w czasie pandemii, przełamywałam samodzielnie...
~Adriana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Karolek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm!!! Duża troska o wyniki i zdrowie podopiecznych!!!
~Karolek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Firma solidna, pełen profesjonalizm, wspaniali trenerzy: Łukasz i Magda!!!
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Ola - opinia wątek zamknięty na ból najlepsze ćwiczenia, na depresję idealne zmęczenie To była końcówka...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Darek - opinia wątek zamknięty aktywność fizyczna w szczegółach!!! Do FitnessFitback trafiłem po ukończeniu...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jeśli chcesz zmienić swoje życie, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Nie tylko liczą się stracone kilogramy. Odkąd skończyłem studia i zacząłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, pasja i indywidualne podejście do każdego treningu sprawia,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry