Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
perfekto wątek zamknięty co tu dużo pisać, perfekcja na najwyższym poziomie
~Sylvia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

po prostu " NAJLEPSZA" wątek zamknięty Bez dwóch zdań....... MAGDA jest perfekcyjna w tym co robi , wymagająca :) ,...
~SYLWIA M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Ekstra Fan Ladies wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i do tego indywidualne podejście.
~Ladies
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Pełna profeska. Nie ma ściemy, nie ma lipy. Jest wycisk, jest pot ale są też...
~Fruzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

NAJLEPSZY Duet Trenerów wątek zamknięty Jestem po pierwszej edycji Ekstra Fan Lejdis i to jak Magda z Łukaszem nami...
~Gusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Krzysztof B. 55+ wątek zamknięty Absolwent IV Edycji Ekstra Fan. Nie wierzyłem że dotrwam do końca, ale przy...
~Krzysztof B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

wystawiam najwyższe noty !!! wątek zamknięty Właśnie ukończyłem 4tą edycję Ekstra FAN prowadzoną przez Magdę i Łukasza z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Super sprawa wątek zamknięty Profesjonaliści super podejście do tego co robią indywidualne zaangażowanie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Rewelacja wątek zamknięty Pod skrzydła Magdy i Łukasza trafiłem na początku września, początki były...
~LeszekM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Fitback wątek zamknięty Dają niezły wycisk, ale za to są wyniki :)
~Dzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Mega profesjonaliści wątek zamknięty Witam, jestem pod okiem Magdy od 12 tygodni, to co osiągnąłem przez ten okres...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Super trenerska para!!! wątek zamknięty Łukasz i Magda to super trenerska para, którą zdecydowanie polecam. Trenuję z...
~DD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Fantastycznie wątek zamknięty Fantastyczni ludzie prowadzący zajęcia, posiadający ogromną wiedzę o tym jak...
~Tomasz T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Najlepszy, najbardziej dopasowany trening pod potrzeby uczestnika wątek zamknięty Do grupy Magdy trafiłam przypadkiem. I mimo że nigdy nie byłam typem...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Są świetni! wątek zamknięty Również i ja miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Wysiłek i pot = efekty wątek zamknięty Gdy kondycja jest daleka od przeciętnej i zdajesz sobie sprawę że czas na...
~Tomek S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Profesjonalizm, gigantyczne doświadczenie i mega atmosfera wątek zamknięty Jeśli chcesz poprawić kondycję ( od 0 ) oraz schudnąć np. 10 kg, zmniejszyć...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Wspaniali ludzie z MISJĄ. Pełne profesjonalizmu podejście do tego co robią....
~Ludwik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

"Krew pot i łzy" wątek zamknięty To mogą Ci zaproponować Magda i Łukasz. Znakomite podejście do ludzi,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Sympatyczni i wymagający. wątek zamknięty Trzy miesiące ćwiczeń w ramach programu EkstraFan3 umożliwiły powrót do...
~JANUSZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry