Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk Czerwiński - Warto odwiedzić hex serwis bo::: - ocena nowy temat Henryk Czerwiński - Warto odwiedzić hex serwis bo::: 1-Doskonale położenie...
~Henryk Czerwiński - Warto odwied
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Piotr - ocena nowy temat Imponująca wiedza i doświadczenie oraz wzorowa obsługa klienta! Odzyskali...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Sławek - ocena Sprawne i szybkie odzyskiwanie danych, miła obsługa, profesjonalne...
~Sławek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Krzysztof Wójcicki - ocena Skorzystałem z usługi na odległość. Z polecenia. Nie żałuję. Osoby tam...
~Krzysztof Wójcicki
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Szymon - ocena Tak, wiedza i profesjonalizm. Dane zostały odzyskane. Polecam firmę.
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2023

szpaku1 - ocena Polecam z całego serca. Szybko, sprawnie i konkretnie. Dane z mojego dysku z...
~szpaku1
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Maja - ocena Bardzo polecam. Korzystam już kolejny raz.
~Maja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

Patrycja - opinia hex serwis uratował mi życie uszkodzenie dysku było poważne...więc niestety...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Karol K - opinia Jestem bardzo zadowolony z uslugi Hex Serwice w Gdansku. Professionalism na...
~Karol K
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

MT - opinia Zdecydowanie polecam. Nawet jeśli nie uda się ekipie odzyskać danych, możesz...
~MT
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Roman Szturo - opinia Odzyskałem prawie wszystkie dane z uszkodzonego dysku. Obsługa miła i...
~Roman Szturo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

powolialepewnie - opinia Fachowe podejście, szybka analiza dysku twardego, polecam!
~powolialepewnie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Stanislaw - opinia pełen profesjonalizm!!! przywracają wiarę w ludzi !!!!
~Stanislaw
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2022

Piotr - opinia Pełen profesjonalizm, przystępne ceny. Korzystałem z ich usług wielokrotnie i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybka naprawa i korzystne ceny. Polecam!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Andrus - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Polecam firmę HEX z czystym...
~Andrus
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 października 2021

Meg - opinia wątek zamknięty Szybkość i precyzja to jest Waluta tego biznesu! Wszystko naprawione i...
~Meg
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

MR - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z klientem, pełne zaangażowanie w powierzone zdanie....
~MR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Marysia - opinia wątek zamknięty Wszystko super! Dane z zepsutego dysku odzyskałam w 2 dni.
~Marysia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Daboch - opinia wątek zamknięty Wysoka jakość, przystępne ceny. Zdecydowanie polecam
~Daboch
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry