Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Umówienie w serwisie i czas realizacji wątek zamknięty Ja nie wiem jak to robia w serwisie ASO Reanault ale jeżeli umawiaja mnie i...
~Kierowca Renault
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Komis - nie polecam wątek zamknięty Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawcą z firmy Zdunek, wybrałem się na...
~TCA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

UNIKAJCIE ZDUNKA - przyzwyczajeni do bylejakości wątek zamknięty Dnia 2 maja br., umówiony na godz. 13:30 udałem się autoryzowanego warsztatu...
~Piotr
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

serwis - awarie - na pewno nie do Zdunka wątek zamknięty Wyjeżdżając z gdańska w dalszą trasę / samochód załadowany po dach /...
~Bardzo zaskoczony klient
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

ZDUNEK Najgorszy dealer Renault w Polsce wątek zamknięty Podejście do klienta zerowe, brak jakiegokolwiek szacunku do klienta, nie...
~Arkadiusz Zapolski
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Zakup auta wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie nowe Renault Fluence . Obsługiwał mnie p.Piotr. Bardzo...
~W .Witkowski
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2010

Kiepsko wątek zamknięty Naprawa blaharsko-lakiernicza z AC. Sewis w Gdyni załatwił sprawę poprawnie,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Serwis zdunek wątek zamknięty Byłem dzisiaj na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie Zdunek , po przeglądzie...
~Mar
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2014

pomoc i profesjonalizm wątek zamknięty Podeszliśmy z problemem- przerysowane drzwi w nowym samochodzie- dacia...
~Asia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Nie polecam niska kompetencja obslugi wątek zamknięty Cena przez internet 2 potem dwu krotnie cena potwierdzona przez nie...
~Halina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Jedna wielka porażka!!! wątek zamknięty Odradzam ten serwis brak konkretnych ludzi na konkretnych stanowiskach....
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Żenada wątek zamknięty Tragedia całkowita, kompetencja specjalistów równa zeru, uszczelki w drzwiach...
~Mateusz
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Dramat wątek zamknięty Ta firma to jeden wielki kant , nic nie robią dobrze szkoda że renault nie...
~Klient
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Wadliwe nowe auto wątek zamknięty Moi drodzy klienci Zdunka Gdynia,kupując nowe,zamówione auto sprawdzajcie je...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

zmiany zmiany zmiany wątek zamknięty Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale od pewnego czasu cos się zmieniło u...
~klient
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

naprawa gwarancyjna wątek zamknięty ja tam nie narzekam,w mojej megance jeszcze na gwarancji jeździłem do kilku...
~meganek 38
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

super serwis Zdunek Gdynia wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu Renault Zdunek w Gdyni z nowym autem kupionym dzień...
~vik26
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

instalacja gazowa wątek zamknięty Witam mialem niedawno przyjemność lub nieprzyjemność jak ktoś to określi...
~megane 3 07.2014
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

naprawa gwarancyjna wątek zamknięty W zeszłym lecie jak Clio żony było na gwarancji,padła klimatyzacja,chłodnica...
~krzychu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

serwis wątek zamknięty Zadzwoniłem do serwisu na tel stacjonarny i umówiony zostałem bez naj...
~A.Q.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

79

wątków

do góry