Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rzetelny fachowiec - gorąco polecam!! wątek zamknięty Najlepszy elektryk w Trójmieście :zawsze dotrzymuje uzgodnionych terminów,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Profesionalista w kazdym calu wątek zamknięty Pelna i profesjonalna usluga ,ceny na przyzwoitym poziomie a przede wszystkim...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Świetny fachowiec wątek zamknięty Zna się na rzeczy jak nikt inny, działa szybko i sprawnie. Przyjmuje...
~Basia Malinowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Nie polecam!!! wątek zamknięty Nie polecam tego pana!!! Drogi, nieprzyjemny
~klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

po prostu rewelacja wątek zamknięty Pan przyjechał w dniu wezwania, z awarią uporał się bardzo szybko, cena za...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Profesjonalizm i wielkie serce wątek zamknięty Pana Romana poznałam 14 lat temu przy sobotnio nocnej awarii. Wybrałam wiele...
~Sylwia Formella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Długo czekałam na poleconego elektryka, który w końcu nie dotarł, zadzwoniłam...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dawno nie widziałem tak profesjonalnej pracy. Usługa wykonana bez zbędnych...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Super pomoc wątek zamknięty Dzisiaj przewierciłem przewód w ścianie wieszając szafkę, Pan Roman pomógł...
~Klient - Borkowo Ł.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

mega fachowiec wątek zamknięty Poprosiłam o pomoc, gdyż znajomy elektryk kombinował 2 h i nie znalazł...
~Hana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Super Elektryk wątek zamknięty Bardzo szybka i sprawna pomoc całą dobę, dojazd szybki, profesjonalna...
~Sopot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach fachowca (odmawiali naprawy ze względu na zajęte...
~RobertR
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Profesionalizm wątek zamknięty Takiego elektryka szukałem. Był u mnie w zakładzie w niedziele o 6 rano. Bez...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

SUPER ROMAN wątek zamknięty SZUKASZ PROFESJONALISTY ?? POLECAM
~judge
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Awaria instalacji elektrycznej. wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Prawdziwe pogotowie elektryczne. Naprawa odbyła...
~Msceij
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Mistrz wątek zamknięty Bardzo profesjonalny i miły fachowiec. Złota rączka. Cała elektryka w...
~Próbówki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Firma w osobie p. Osińskiego, którą znalazłam na portalu internetowym i do...
~Maria Pioruńska-Stolzmann
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

polecam wątek zamknięty fachowiec który zna się na swojej robocie i co jeszcze ważniejsze - chce...
~Stefan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Polecam wątek zamknięty Fachowiec w prawdziwym tego słowa znaczeniu! Polecam :)
~banka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

SZCZERZE POLECAM..... wątek zamknięty SZCZERZE POLECAM...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry