Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam bardzo Pana Jacka Sagan wątek zamknięty Bardzo polecam instruktor niesamowity. Uczy z cierpliwością i szacunkiem do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

osk jedynka wątek zamknięty Serdecznie polecam pana Jacka u którego brałam dodatkowe godziny po paru...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

OSK Jedynka najlepsza !!! Gorąco polecam wątek zamknięty Pan Jacek wspaniały instruktor !!! Cierpliwy , wyrozumiały I perfekcyjny !...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Polecam wszystkim !!!!!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie OSK Jedynka (szczególnie tym którzy mają mało czasu;)). W...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam naukę jazdy u pana jacka. Bardzo dobrze potrafi nauczyć,jest bardzo...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Polecam serdecznie naukę u Pana Jacka!!!! wątek zamknięty Po niezdanych egzaminach wykupiłam dodatkowe godziny w jedynce i kolejny...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Witam. Bardzo polecam osk jedynka! Szkoła jest znakomita. Objeżdżaja z...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem! Podczas kursu nauczyłam się wszystkich...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Po 2 niezdanych egzaminach, trafiłam do pana Jacka. Zaledwie 2 godziny jazd...
~Natalia K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Nie ma innej opcji niz Pan Jacek! wątek zamknięty Zaczynałem uczyć się jeździc w Tczewie, po niemiłych spotkaniach z...
~Mateusz Ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam szczerze i z czystym sumieniem Pana Jacka. Pełen profesjonalizm oraz...
~Małgosia W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Polecam serdecznie naukę u Pana Jacka!!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuję Panu Jackowi za godziny doszkalające.Odbyłam kurs...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

TYLKO Pan Jacek ! wątek zamknięty Po dwóch oblanych egzaminach ( kurs w innym ośrodku) trafiłam na jazdy...
~Nitka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Najlepszy instruktor i najlepsza jakość nauczania wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić naukę jazdy u P. Jacka. Sympatyczny...
~Adrian Grabowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Rewelacja ! wątek zamknięty Zapisałam sie na jazdy dodatkowe po dwóch niezdanych egzaminach. Pan Jacek w...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Polecam ! wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy mają problem z egzaminem bo np. Źle wybrali szkołę i...
~Nieistotne
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Miło, bezstresowo i pożytecznie! wątek zamknięty Po wielu latach przerwy od momentu zrobienia kursu podstawowego na prawo...
~Magda P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Fachowo bezstresowo i z poczuciem humoru prowadzony kurs no i do tego w 100%...
~MARCIN.K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Szkoła na 6! wątek zamknięty Jazdy z Panem Jackiem to przyjemność. Z godziny na gadzine jazdy widziałam u...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek, chodziłem do innego ale wziąłem w jedynce 2h...
~Filip Ch.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry