Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdane za pierwszym! wątek zamknięty Polecam osk jedynkę, mimo że miałam tam tylko dwie godziny jazd dodatkowych w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Za pierwszym razem wątek zamknięty Mimo lat przerwy wietne podejscie instruktora pozwolilo zdac za pierwszym...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo dobry instruktor, potrafi nawet w krótkim czasie wytłumaczyć wszystkie...
~puzon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Serdecznie polecam!! wątek zamknięty Kurs robiłam w konkurencyjnej szkole jazdy, ale po niezdanym egzaminie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

POLECAM ! wątek zamknięty Zaczynając kurs z Panem Jackiem obawiałem sie starcia z najtrudniejszym...
~Krystian CZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Najlepszy instruktor z którym miałam do czynienia to oczywiście pan Jacek !!!...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuje Panu Jackowi za doskonałe przygotowanie mnie do...
~Mateusz M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

WARTO Z JEDYNKA :) wątek zamknięty Witam. Gorąco polecam pana instruktora Jacka. Człowiek stworzony do...
~JUSTYNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Dziękuję! wątek zamknięty Pan Jacek był moja ostatnia deska ratunku. Szkoliłam się w konkurencyjnej...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

serdecznie wszystkim polecam!!!!! wątek zamknięty Zapisujac sie na kurs bylam osoba, ktora nigdy wczesniej nie miala do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Polecam Ośrodek Jedynka :) wątek zamknięty Zostałam źle przygotowana przez poprzedniego instruktora. Trafiając na Pana...
~Kamila W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Polecam Ośrodek Jedynka :) wątek zamknięty Zostałam źle przygotowana przez poprzedniego instruktora. Trafiając na Pana...
~Kamila W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

SUPER !!! wątek zamknięty Naprawdę polecam,wykorzystałem pakiet 10 godzin aby po kilku latach nie...
~Filip
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Asia - opinia wątek zamknięty Tuż przed egzaminem po dwóch godzinach jazd w "jedynce" zdałam egzamin...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Gorąco polecam naukę prowadzona przez Pana Jacka. Tak jak mi wcześniej Pana...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

super wątek zamknięty Odbyłem kurs podstawowy i zdałem za pierwszym razem! Pan Jacek ma niesamowite...
~Jachu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

jazdy doszkalające wątek zamknięty Polecam instruktora - Pana Jacka Sagana. Długo nie mogłam zdać egzaminu na...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

zdałam za drugim razem wątek zamknięty Przesympatyczny Paweł tak dobrze mnie przygotowała do egzaminu ze nie było...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

osk jedynka przed samym egzaminem. wątek zamknięty Witam. Do 3 podejscia postanowiłem wykupić sobie 2h jazdy. Wybór OSK JEDYNKA...
~Maciej jazdy godz 13-15
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Z przyjemnością polecam! wątek zamknięty Jeździłem z wieloma instruktorami, ale dzięki temu zdałem. Nie pozostaje mi...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry