Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Na dodatkowe jazdy u Pana Jacka zdecydowałam się, bo nie czułam się...
~kursantka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

POLECAM OSK JEDYNKA ! wątek zamknięty Witam , jeżeli ktoś chcę się zapisać na prawo jazdy i nie wie jaką szkółkę...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

100% zdawalnosci wątek zamknięty Polecam w 200% .Mila atmosfera no i doskonała nauka..Jak chcecie zdac totylko...
~Łysy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Przesympatyczny, przemiły instruktor. Po pierwszym nie zdanym egzaminie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Przesympatyczny, przemiły instruktor. Po pierwszym nie zdanym egzaminie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Jazdy dodatkowe wątek zamknięty Serdecznie polecam Osk Jedynkę ! Pan Jacek jest bardzo miłą cierpliwą osobą,...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

NAJLEPSZA SZKODA JAZDY W GDAŃSKU wątek zamknięty Od 5 lat zmagałem się z prawem jazdy, przed ostatnią POZYTYWNĄ próbą minęły...
~Kamil Z
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Polecam serdecznie wątek zamknięty Bardzo cierpliwy instruktor. Po kilku niezdanych egzaminach i dłuższej...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Witam, chciałabym polecić Osk Jedynkę, bo dzięki godz. dodatkowym nauczyłam...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem b.zadowolona z perfekcyjnej nauki. Parę godzin dało mi więcej niż cały...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Marlena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam.Po 5 latach przerwy wykupilam u p.Jacka godziny...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Polecam ten ośrodek, ze względu na profesjonalizm instruktora,...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Najlepszy instruktor! wątek zamknięty U Pana Jacka wykupiłam dodatkowe jazdy, ponieważ po ukończeniu kursu w swojej...
~Izabella
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Witam serdecznie. Chciałam pochwalić i podziękować Panu Jackowi z OSK...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Polecam! Polecam!Polecam! wątek zamknięty Fachowość ,kultura ,anielska wprost cierpliwość Pana Jacka . Nauka bardzo...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Zdałam !!! wątek zamknięty Dziś podchodziłam do egzaminu po raz 13! Nie wynikało to z braku...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Najlepszy instruktor na świecie wątek zamknięty Wczoraj zdałam egzamin dzięki Panu Jackowi, który nauczył mnie więcej i...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Dziękuje Panu z Jedynki:)!!! wątek zamknięty Zaledwie kilka godzin dodatkowych sprawiło ze nauczyłam się więcej niż przez...
~natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Adrianna - opinia wątek zamknięty Po 4 nieudanych egzaminach trafiłam do Pana Jacka. Bardzo żałuje,że stało się...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Sukces wątek zamknięty Pan Jacek perfekcyjnie przygotowuje do jazdy samochodem. Jestem pełen podziwu...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry