Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalizm i rewelacja wątek zamknięty Oferta Empire Music jest rewelacyjna - saksofon w kościele - sami nigdy byśmy...
~Asia i Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Ślub w kościele wątek zamknięty Empire Music znalazłam przypadkowo w internecie. To był strzał w dziesiątkę....
~Wioletta i Piotr G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Oprawa muzyczna ślubu wątek zamknięty Z usług Empire Music skorzystaliśmy apropos oprawy muzycznej ślubu. Naszym...
~Ola i Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Wspaniały pomysł wątek zamknięty "Kominiarz na szczęście" - rewelacyjna niespodzianka dla Młodej Pary...
~Danuta P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

PROFESJONALNA OPRAWA CEREMONII ŚLUBNEJ wątek zamknięty Witam wszystkich... 13 lipca b.r. brałam ślub w jednym z kościółków w Gdyni....
~Magdalena M.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

Wspaniała organizacja koncertu. wątek zamknięty Brylant na rynku agencji artystycznych!
~Michał Z.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

K.K - opinia wątek zamknięty Świetni ludzie widać że kochają to co robią . Chciała bym na codzień pracować...
~K.K
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

EMPIRE MUSIC = pełen profesjonalizm wątek zamknięty Po raz kolejny miałam ogromną przyjemność brać udział w warsztatach wokalnych...
~Patrycja Woszczyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Najlepsze warsztaty tylko z EMPIRE MUSIC! wątek zamknięty Warsztaty wokalne z Empire Music są na pewno niezapomnianym wydarzeniem w...
~Weronika Kuczun
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Empire Music - warsztaty wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach wokalnych w Ustce. Będę bardzo...
~Marta Wólczyńska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Empire Music wątek zamknięty Po raz kolejny miałam możliwość skorzystać z oferty Agencji Empire Music -...
~Paulina Stolarczuk - onyx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

PROFESJONALIZM wątek zamknięty Firma godna polecenia. Wyczucie, gust i smak. Profesjonalne doradztwo na...
~Natasza Deląg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

młody buk - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalni ludzie w profesjonalnej firmie.
~młody buk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Warsztaty wokalne wątek zamknięty Cudowna przygoda, wykładowcy profesjonalni, koncert finałowy przepiękny....
~A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Warsztaty wokalne wątek zamknięty Bardzo sympatyczni, mili ludzie ! Potrafią wiele nauczyć, można się z Nimi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry