Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Website Style. Ta firma projektowała kartę Menu do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Polecamy!!! wątek zamknięty Gorąco polecamy Website Style. Strona internetowa wykonana w ekspresowym...
~Kancelaria Radców Prawnych
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę. Dwóch młodych, profesjonalnych Panów,...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Super młody zespół, bardzo kreatywny! wątek zamknięty Websitestyle to bardzo młody zespół pozytywnych ludzi, którzy są kreatywni,...
~Obiekt sportowy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Do czynienia miałem z różnymi projektantami stron internetowych i materiałów...
~TomaszBiezpieczny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Szukałem firmy tworzącej strony internetowe, która oferowałaby wysoką jakość...
~Marek Faltus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Website Style wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Website Style. Ekipa tej firmy jest bardzo...
~Revolution Bar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

POLECAM wątek zamknięty Szczerze mogę polecić tą firmę. Cenie sobie kreatywność i dlatego bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Website style wątek zamknięty Polecam nawet najbardziej wymagającym klientom! Wymarzony wręcz kontakt....
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Firma nastawiona na klienta wątek zamknięty Polecam firmę Website Style ze względu na elastyczność rozwiązań oraz...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z ich usług, świetnie wykonali stronę - bardzo...
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Prestige - Strona internetowa wątek zamknięty Profesjonalizm, wiedza, pasja, miła atmosfera. Nic dodać, nic ująć. Śmiało...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Strona WWW dla III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni wątek zamknięty Realizacja została zlecona przez szkołę i obejmowała: - opracowanie projektu...
~AO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z klientem, duża elastyczność i kreatywność. Wszelkie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Sam profesjonalizm szczerze polecam wątek zamknięty W bardzo krótkim czasie firma ta przerobiła mi stronę z zupełnie nieciekawej...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

..."z czystym sumieniem" POLECAM wątek zamknięty Wzorowa REAKTYWNOŚĆ - otwartość i miła/kulturalna obsługa połączona z...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

www.gb-leather.com - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Świetny kontakt, wszystkie zmiany realizowane na...
~www.gb-leather.com
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Polecam ta firmę wątek zamknięty Współpraca z Panami z Website Style to sama przyjemność, kompetentni,...
~Joanna Bielińska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic. Zetelna firma, fachowa obsluga! Co tu duzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Jesteśmy bardzo zadowoleni - szybko, solidnie w konkurencyjnej cenie! wątek zamknięty Bardzo nam się podobała dyspozycyjność zespołu i kreatywność przekucia...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry