Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Salon Róża Von Mach. Efekty już po pierwszym zabiegu...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Xyz - opinia wątek zamknięty Po 50 tce moja skora przestała wyglądać dobrze, kobiece hormony przestały...
~Xyz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Hania - opinia wątek zamknięty Wspaniały, czyściutki i bardzo dobrze wyposażony salon cudowną ekipą. Pani...
~Hania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z usług Róży korzystam sporadycznie, ale zawsze jestem pod wrażeniem jej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Do Pani Róży trafiłam z moimi brwiami, zdecydowałam się również na kreskę...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Idealny makijaż, bardzo profesjonalna usługa, polecam!!!
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Małgosia - opinia wątek zamknięty Wykonywałam u Pani Róży zabieg powiększenia ust w zeszłym roku. Usta wyszły...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Ania K - opinia wątek zamknięty Miło, profesjonalnie i przyjemnie. Polecam :)
~Ania K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Ewka - opinia wątek zamknięty Wykonałam laser frakcyjny i hi fu i jestem zachwycona efektem. Odmlodnialam...
~Ewka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce i atmosfera. Pełen profesjonalizm a Pani Róża zrobiła mi...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Róża , to osoba godna zaufania oraz polecenia . Oddając się w jej ręce z...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Justyna Jankowska - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim to miejsce! Niejednokrotnie byłam klientką p. Róży i...
~Justyna Jankowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Kalina - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca! Poczucie estetyki Pani Róży przełożyło się na cudowny...
~Kalina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Kalina - opinia wątek zamknięty Pani Róża świadczy najwyższą jakość usług: skrupulatnie odpowiada na każde...
~Kalina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Natalia Prokaziuk - opinia wątek zamknięty Pani Róża fantastycznie zaopiekowała się moim stresem. Najważniejsze dla niej...
~Natalia Prokaziuk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Korzystałem z zabiegu plazmy na powieki efekt spektakularny, na zmarszczki...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Ren - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt. Zabieg wykonany niesamowicie...
~Ren
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Po wielu problemach skórnych dzięki Pani Rożny mam piękna i odżywiona twarz....
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Zabieg laserem frakcyjnym wykonany perfekcyjnie i bezboleśnie. Bardzo miła...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Zaneta - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolona :) , więcej takich salonów z profesjonalną obsługa
~Zaneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry