Dentysta w Oliwie

Stomatolodzy

Gdańsk, Polanki 136/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam implanty u dr Koźlinki wątek zamknięty Do pani dr Agnieszki Koźlinki z polecenia,pełny obaw dotyczących wstawienia...
~MRek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Polecam gabinet w Oliwie. wątek zamknięty Polecam ten gabinet. Miła, sympatyczna i ciepła atmosfera. Należę od lat do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

dobra cena, wysoka jakość wątek zamknięty Miła obsługa, wysoka jakość usług, odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

polecam wątek zamknięty Polecam! szybko, tanio, bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze
~Ann
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z bóle zęba. Szybko udzielono mi pomocy.Dr Kempa która...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Polecam dr.Kempę wątek zamknięty Robiłam u dr Kempy kiretaż.Nie jest to na pewno zabieg przyjemny,ale doktor...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Robiłem w tym gabinecie niedawno implanty.Byłto dla mnie na prawdę duży...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Polecam wszystkim "delikatnym" wątek zamknięty Jeśli boisz się bólu, wyrywania zębów i kolejnych wizyt... nie masz czego!...
~Zdzisław
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Super miejsce wątek zamknięty Od lat chodzę do tego gabinetu,ufam im ,wiem że tam mnie nie oszukają i nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

" DENTYSTA W OLIWIE " TO JEST TO !! wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet i pana doktora Bachara. Doktor jest bardzo kompetentny...
~Leszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Super implanty wątek zamknięty Wszystko co piszą na stronach to jednak prawda. W maju tego roku Dr. Koźlinka...
~Henryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Polecam wszczepienie implantu u Dr Koźlinki wątek zamknięty Przygotowanie do zabiegu super. Pani doktor powoli objaśniła mi, co i kiedy...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Super wątek zamknięty Ostatnio strasznie bolał mnie ząb. Nie mogłem wytrzymac z bólu. Koleżanka...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Fantastyczna pani doktor wątek zamknięty Fantastyczna pani doktor Agnieszka. Byłam u nich niedawno. Pani doktor krok...
~skowronek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

super wątek zamknięty doktor Milobedzka jest super. Nie dosc, ze zawsze mila i usmiechnieta to...
~pacjent w.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

dr Miłobędzka- wspaniały lekarz i człowiek wątek zamknięty Mamie zrobiła piękne i wygodne protezy, mi uratowała zęby lecząc kanały...
~B.P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam ten gabinet Byłem tam u kilku lekarzy ,ale za każdym razem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Aga - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera sprawia, że wizyta u dentysty staje się przyjemnością. W...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Pani Doktor Miłobędzka ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Uśmiechnięta,...
~Natalia D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Opinia wątek zamknięty Super Polecam Panią Agnieszkę to jest po prostu anioł od czasu korzystania...
~trend
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry