Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Super atmosfera i profesjonalne podejście instruktorów do nauki zarówno...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Jasiu - opinia wątek zamknięty Jestem po egzaminie, zdany za pierwszym podejściem praktyka jak i teoria....
~Jasiu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy naprawde bardzo polecam!Jeździłem głownie z Bartkiem ale...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 czerwca 2020

Laura - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę Piąty Bieg. Jak dla mnie najlepsza szkoła w...
~Laura
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Grzegorz J. - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem "Piąty Bieg" to najlepsza szkoła jazdy w trójmieście. Teoria i...
~Grzegorz J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym....
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Maciej Sawczuk - opinia wątek zamknięty Trafiłem do OSK Piąty Bieg z polecenia znajomej i zdecydowanie polecam...
~Maciej Sawczuk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Piąty Bieg. Jestem posiadaczką prawa jazdy, ale...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Dominika - opinia wątek zamknięty Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Profesjonalne podejście do...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Jarosław - opinia wątek zamknięty Teorię oraz praktyke zdałem za pierwszym razem. Jestem totalnym laikiem...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Mateusz - opinia wątek zamknięty Super szkółka, wszystko zdane za pierwszym razem, teoria łatwo przyswajalna,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Klaudia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Piąty Bieg. Świetne przygotowanie do egzaminu. Polecam...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy - przyjemne wykłady z teorii, część praktyczna w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

Patrycja- opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołe jazdy, a w szczególności instruktora Bartka, który...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Zdecydowanie polecam OSK Piąty Bieg! wątek zamknięty Przez bardzo długi czas starannie szukałam szkołę, ponieważ nie jestem Polką...
~Kseniia Iwa ^_^
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Jakub - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku wszystko zdane za pierwszym razem...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Mega wątek zamknięty Jestem ogromnie zadowolony, że trafiłem akurat na piąty bieg. Instruktorzy są...
~Patryk Maksymilian Szemis
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Najlepsza szkółka jazdy tanio dobrze i szybko polecam kazdemu
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Julia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam tę szkółkę jazdy. Bardzo przyjemna atmosfera i...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Bardzo fajny OSK. Pozytywne wrażenia. wątek zamknięty Bardzo pozytywnie. Pozdrawiam instruktora Kamila, z którym w ostatnią sobotę...
~Arek Adamski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry