Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Właśnie zdałem egzaminy. Świetne przygotowanie i podejście do kursanta. Pan...
~P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Jak uczyć się jeździć to tylko tu wątek zamknięty Trafiłam tu z polecenia i szczerze polecam każdemu. Kurs przeprowadzony...
~Martyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2015

Zdany Egzamin:) wątek zamknięty Wiatam . Polecam szkołę jazdy "Piaty Bieg" . Dzisiaj zdałam egzamin bez...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Witam wszystkich przyszłych kursantów. Wybór szkoły jazdy wcale nie był...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Mega profesjonalizm ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Piąty Bieg ! Kurs w miłej atmosferze, jazdy bez zbędnego...
~Łosiu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Polecam Piąty Bieg wątek zamknięty Mikołaj to mistrz kierownicy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć za...
~MarianoItaliano
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2014

Polecam ;) wątek zamknięty Instruktorzy się nie spóźniają, potrafią odpowiedzieć jasno na każde pytanie,...
~Damian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Zdecydowanie polecam tą szkołę jazdy ;) wątek zamknięty Piąty bieg - naprawdę świetna szkoła, miła atmosfera i przystępne ceny!...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Rewelacyjne przygotowanie do egzaminu, z potytywnym efektem ;) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, a nawet zachęcam do skorzystania z tej firmy....
~Maciej
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2013

Agata - opinia wątek zamknięty Moja historia zdawania egzaminów prawa jazdy była długa i żmudna, wyboista...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Polecam:) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, Pan Sławek najlepszy instruktor.Cierpliwy, miły i ma...
~Asia.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Łukasz - opinia wątek zamknięty Teoria i Praktyka zdana za pierwszym razem !Teoria wytłumaczona bardzo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Bartek - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo pana Sławka, bardzo cierpliwy,sympatyczny i miły instruktor,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Ocena wątek zamknięty Instruktor się nie spóźniał, brał pod uwagę każdy szczegół, który na...
~M. B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Świetny kurs ! wątek zamknięty Andrzej najlepszy instruktor na świecie ;) Wymagający, cierpliwy i dogada się...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2013

DUŻY PLUS! wątek zamknięty Teoria oraz praktyka zdane za pierwszym razem!-takie wyniki mówią same za...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2013

SZKOŁA GODNA POLECENIA wątek zamknięty Gorąco polecam OSK PIĄTY BIEG. Zazwyczaj wszystkim teoria kojarzy się z...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

najlepszy OSK wątek zamknięty plecam wszystkim ten ośrodek, jezdziłem z Mateuszem, atmosfera spoko,rzeczowo...
~eryk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

prawko wątek zamknięty Polecam szkołę, miła atmosfera i bardzo dobra nauka jazdy, jeździłam w innym...
~Dorota
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Kurs skończyłam w innym ośrodku, gdzie straciłam wszelkie nadzieje na to, że...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry