Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Kurs skończyłam w innym ośrodku, gdzie straciłam wszelkie nadzieje na to, że...
~Asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

super wątek zamknięty Naprawdę polecam, NOWY egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem za 1. razem ;)...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

asia - opinia wątek zamknięty Kurs skończyłam w innym ośrodku, gdzie straciłam wszelkie nadzieje na to, że...
~asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Dzięki Mkołaj.! wątek zamknięty OSK Piąty Bieg,polecam z czystym sumieniem.Bezstresowo można nauczyć się...
~Dawid
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Goroąco polecam wszystkim :-) wątek zamknięty Pan Mikołaj jest mistrzem w ciekawym przedstawianiu teorii, wszystko...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Kurs kat B ukończyłam w innej szkole. Dopiero kiedy trafiłam do Piątego Biegu...
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty dziś zdałam egzamin bez żadnego problemu, dlatego w 100% polecam Piąty Bieg...
~karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Dziękuję wątek zamknięty W mieście panicznie bałam się skrzyżowań z tramwajami.Trafiłam do Pana...
~Jolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

POLECAM!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim tę szkołę jazdy! Moim instruktorem był pan...
~Majka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Rewelacyjna atmosfera na zajęciach - zarówno teoretycznych jak i praktycznych...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam osk piąty bieg :) Cena moze nie należy do najtańszych w...
~Karolcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Dzięki Mateusz :))) jesteś najlepszy!!! wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole, ale niestety nie przygotowali mnie do egzaminu -...
~Edzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty gorąco polecam wszystkim ten osk,instruktor mówi przystępnie,rzeczowo,nie...
~s
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

SZKOŁA SUPER!!!! wątek zamknięty POLECAM. TEORIA I JAZDA Z P.MIKOŁAJEM. CIERPLIWY, TŁUMACZY SUPER. POZDRAWIAM.
~ANNA K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam gorąco, szkoła ok, kurs weekendowy umożliwia naukę teorii tym...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam jazdy z p.Andrzejem, u którego wykupiłam jazdy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Najlepsi wątek zamknięty Jeśli ktoś źle trafił z pierwszym ośrodkiem szkolenia zdecydowanie powinien...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

!!!!POLECAM!!!!! wątek zamknięty Super atmosfera, profesjonalne podejście do nauki!:) Zero stresu :) Jestem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Skazani na sukces! wątek zamknięty Szczerze polecam naukę jazdy w szkole Piąty Bieg. Wspaniali i godni polecenia...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Piąty Bieg - fantastyczna i niesamowicie przyjazna szkoła jazdy! wątek zamknięty Miałam wielką przyjemność zostać kursantką Mikołaja. Bez wahania mogę...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry