Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek ponieważ bardzo dobrze Pan Chrzustek przygotował...
~Michał :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

POLECAM ! wątek zamknięty OSK ŁOZY nie wyróżnia się czymś szczególnym spośród wielu OSK w Gdańsku, choć...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Sukces! wątek zamknięty Jeździłem z Panem Stasiem i Panią Karoliną, gorąco ich polecam w krótkim...
~Hunt84
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Polecam Sebastiana z OSK ŁOZY wątek zamknięty Prawda jest taka, że teorii uczymy się w praktyce :), więc nad tym nie będę...
~asia l.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że zostałam przygotowana...
~Kasia ;)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 czerwca 2010

ŚWIETNY OŚRODEK !!! wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!! Zdałem za 1 razem !! Szczególnie...
~marek.w
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

polecam Sebastiana ! :) wątek zamknięty Gorąco polecam naukę jazdy z Sebastianem Millerem :) !!! Atmosfera...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 grudnia 2009

Goraco polecam! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem :))) Do egzaminu teoretycznego nalezy kuć testy ile...
~Róża K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Rewelacyjny ośrodek!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam naukę jazdy z Sebastianem!!! Miła, przyjacielska atmosfera...
~Grażyna M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 listopada 2009

Niesamowity ośrodek ! wątek zamknięty Właśnie dzisiaj zdałem swój egzamin na prawo jazdy ! Cieszę się niesamowicie,...
~Rafał Asaczew
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jeśli nic nie umiesz jeśli chodzi o jazdę samochodem, a chcesz zdać egzamin...
~Suchy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

zdałam wczoraj:) wątek zamknięty Chciałam podziękować Sebastianowi za zdany egzamin!!:) Jeśli ktokolwiek...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Instruktor - Seba wątek zamknięty Najlepszy instruktor, Najlepsza atmosfera, Najlepsza nauka - zdałem za...
kloooos
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

polecam wątek zamknięty gorąco polecam ten ośrodek, p. Stanisław świetnie prowadzi teorie, ale...
~eliza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

. wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę, a w szczególności sebastiana. Jedna z lepszych osób...
~Luszyn
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2009

Marek IKA - opinia wątek zamknięty Kurs teoretyczny taki w kit . Praktyczny ? Dobra szkoła jazdy :) Jezeli...
~Marek IKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Solidne i profesjonalne nauczanie wątek zamknięty Egzamin zdalem za pierwszym razem, za co chcialbym podziekowac Panu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

Najlepszy ośrodek !! wątek zamknięty Dziękuję za solidną naukę jazdy za kółkiem !! Zdałem za 1 razem. Hura:D Tym...
~Maciej Adamczyk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Szczerze polecam wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem a wcześniej nie miałem dużej styczności z...
~Rafał Grabowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Profesjonalne przygotowane do jazdy u pana Zbyszka wątek zamknięty Ośrodek rewelacyjny przygotowanie zarówno z teorii u pana Stasia jak i...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

106

wątków

do góry