Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko i uczciwie Skorzystałam z usług Home Asset w trakcie niedawnej przeprowadzki do Gdanska....
~AG
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam Pana Krystiana z Home Asset Rzeczowa, szybka obsługa, a jednocześnie wyczerpująca pomoc to domena Pana...
~Maciej
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2018

Dziękuję za świetną obsługę! Moją współpracę z Panią Kamilą Serkies z Home Asset oceniam jako bardzo...
~Barbara S
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2018

Polecam Home Asset Polecam Home Asset. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do...
~Alina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2018

Polecam pośrednictwo Zleciłem agencji Home Asset pośrednictwo w sprzedaży piętra domu (dwa...
~W. Marszewski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2018

polecam serdecznie Wynajęłam mieszkanie z pomocą Pana Krystiana. Profesjonalna obsługa, bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2018

Sprzedaż domu Trójmiasto Firma profesjonalna i pomocna na każdym etapie sprzedaży. Warto skorzystać...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2018

Szczerze polecam :) Sprawna, sympatyczna obsługa. Pani Urszula jest niezastąpiona w kwestii...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2018

Pośrednictwo sprzedaży Dziękuję Pani Hani Kocieniewskiej za profesjonalną obsługę pośrednictwa przy...
~Ryszard Kalinowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Polecam współpracę z Panią Hanią Kocieniewską wątek zamknięty Nie będę zbyt kreatywna i podpiszę się pod wszystkimi pozytywnymi...
~Ada i Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2017

Podziękowanie za fachową i profesjonalną obsługę wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować Pani Jolancie Surzyńskiej w sprzedaży...
~Artur
-

dodano: 11 sierpnia 2017

Pośrednictwo wynajmu nieruchomości wątek zamknięty Witam, z reguły nie udzielam najwyższych ocen i tym razem również. Cały...
~Marcin Matysiak
-

dodano: 9 sierpnia 2017

Pani Urszula Wielgus - profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Współpracowaliśmy z Panią Urszulą Wielgus przez prawie dwa lata...
~Agnieszka i Andrzej
-

dodano: 18 lipca 2017

Podziękowanie za fachową i profesjonalną obsługę wątek zamknięty Chciałem serdecznie podziękować Pani Jolancie Surzyńskiej w sprzedaży...
~Krzysztof Michałowski
-

dodano: 24 czerwca 2017

Sprzedaż mieszkania w Nowym Porcie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Jolantą Szurzyńską przy...
~Katarzyna
-

dodano: 24 czerwca 2017

Szybko sprawnie profesjonalnie wątek zamknięty Szukałem lokalu do wynajęcia, mieszkam w Krakowie. Mimo to nie było problemu...
~Rafał
-

dodano: 2 czerwca 2017

Pośrednictwo w wynajmie mieszkania wątek zamknięty Kolejna transakcja, którą realizowałem z biurem Home Asset, zakończona...
~Bogdan
-

dodano: 29 maja 2017

Profesjonalizm i Pełne Zaangażowanie w Home Asset Gdańsk wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z Panem Dariuszem Śmielak przy wynajmie...
~MPMoniq
-

dodano: 29 maja 2017

Outstanding and flexible service wątek zamknięty Dariusz helped a lot with my relocation process. He was always able to...
~Juan M. Vicente
-

dodano: 26 maja 2017

Kupno mieszkania wątek zamknięty Razem z mężem kupowalisny mieszkanie, gdyby nie pomoc i podejscie Pana...
~Monika
-

dodano: 13 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry