Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tadeusz Gondek - opinia Profesjonalna obsługa i merytoryczne podejście do zagadnienia sprzedaży przez...
~Tadeusz Gondek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

MC - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Przemysława. Profesjonalista.
~MC
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Michal - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra profesjonalna obsługa oraz pewna i bardzo sumienne załatwienie...
~Michal
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Mariia Kim - opinia wątek zamknięty I was in the process of looking for an apartment for long-term rent. I asked...
~Mariia Kim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam Pania Monike Rynkowska z tego biura - pelny profesjonalizm w dbaniu o...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Halina - opinia wątek zamknięty Mieszkanie sprzedane szybko i bezproblemowo, wszystkie formalności...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Marzanna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z fachowości.PanPrzemek miły fachowy i stara się o klienta...
~Marzanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką Rynkowską, która była...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Krzysztof Strzyż - opinia wątek zamknięty Wszystko było OK obsługa bardzo miła i profesjonalna
~Krzysztof Strzyż
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Marta K. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z oferty firmy Home Asset, dzięki której sprzedaż...
~Marta K.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Krzysztof Korczyński - opinia wątek zamknięty Pan Przemysław bardzo profesjonalnie podszedł do naszych oczekiwań. Pomoc od...
~Krzysztof Korczyński
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Przemysław - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z Panią Anetą Radlińską, dotrzymywała umówionych terminów.
~Przemysław
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Bea - opinia wątek zamknięty Dziękuję serdecznie pani Aleksandro Krause. Bez Pani profesjonalnej pomocy i...
~Bea
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Marek Horski - opinia wątek zamknięty Po znalezieniu atrakcyjnej oferty nawiązałem kontakt z Panią Bogumiłą...
~Marek Horski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

M. Miłogrodzki - opinia wątek zamknięty Obsługą sprzedaży mojej nieruchomości zajmowała się p. Sylwia Orzechowska....
~M. Miłogrodzki
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Mirosława - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Transakcja zakupu mieszkania...
~Mirosława
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Justyna Rutkowska - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystać z obsługi P. Michała Ferstena. Bardzo...
~Justyna Rutkowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Marco Buccino - opinia wątek zamknięty Very professional customer service. We are really satisfied with work of Mr...
~Marco Buccino
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Łucja Magryta - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt z agentem, wszystkie informacje...
~Łucja Magryta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Dziękuję za szybką tranzakcję zakupu. Pani Aleksandra, przesympatyczna osoba,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry