Restauracja Ritz

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniała restauracja ! Gorąco polecamy wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność po raz pierwszy skosztować dań przyrządzanych przez...
~Asiaaaaaa
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Bardzo dobre jedzenie. Niestety bardzo drogie. wątek zamknięty Jakość dań jest na 6. Ceny mało przystępne. Byłam też rozczarowana faktem, iż...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Przepyszne polędwiczki i garniawka :) wątek zamknięty Zaszedłem do restauracji z przyjaciółką bo już długo myslałem o odwiedzeniu...
~Pavik
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

kosmiczne ceny wątek zamknięty Ceny potraw są zupełnie nieadekwatne do cen produktów, których potrzeba na...
~inga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Przepysznie, przemiło, rewelacyjnie!! :-) wątek zamknięty Była to moje pierwsza wizyta, ale już wiem, że nie ostatnia! Kolacja...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Najlepsza kuchnia w Gdańsku (a może i w Trójmieście) wątek zamknięty W końcu dotarliśmy :) Restauracje chcieliśmy odwiedzić już dawno, a dziś się...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

poezja smaku wątek zamknięty Pierwszy raz zdarza mi się pisać opinię o lokalu gastronomicznym, ale wydaje...
~lucy_ska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Esencja smaku wątek zamknięty W ostatni wtorek mialam okazje odwiedzić restauracje Basi Ritz dzieki Puro...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Zadowoleni. wątek zamknięty Po niedzielnym obiedzie wyszliśmy bardzo zadowoleni a jedliśmy: Krem...
~Adam i Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Warto odwiedzić to miejsce. wątek zamknięty Wraz z dziewczyną mieliśmy przyjemność odwiedzić tę restaurację i szczerze...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

dania dopracowane w każdym calu wątek zamknięty Jedzenie było przepyszne, lokal jest bardzo przyjemny. Jedyny minus, to...
~Paulina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Jak w Ritzu ;) wątek zamknięty U Basi Ritz drugi raz. Za pierwszym razem byliśmy z małą córeczką i trudno...
~Paweł
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Pretendent do najlepszej restauracji w Trójmieście i kraju wątek zamknięty Razem z narzeczonym miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić restaurację p....
~Anita
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Najlepsza restauracja w Polsce wątek zamknięty Byliśmy dziś na kolacji. Zamówiliśmy Małże Św Jakuba i Krewetki. Oba dania...
~arek
12

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Nareszcie nowa jakość w Gdańsku wątek zamknięty Kilkukrotnie byłem gościem w restauracji Basi. Po pierwszej wizycie...
~Marcin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Więcej już tam nie pójdę wątek zamknięty Byłam na kolacji z chlopakiem. Ani jemu, ani mi prawie nic nie smakowało......
~alina
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Marta - opinia wątek zamknięty Spędziliśmy tam 95 min z czego znaczna czesc tego czasu byla powiecona na...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Stosunek cena/jakość/ilość na NIE wątek zamknięty Odwiedziłam restaurację tylko raz. Wystroju nie oceniam, bo siedziałam na...
~Cleo
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

POMYŁKA I LANS NA GWIAZDĘ wątek zamknięty Wystrój kwestia gustu, dla mnie połączenie bezguścia z barem mlecznym,...
~Kubi
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Dobra kuchnia w dobrym miejscu wątek zamknięty Niewiele można zarzucić lokalowi Pani Basi... Może tylko ceny trochę bardziej...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry