Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gocha - opinia wątek zamknięty Dla mnie spoko i czekam kiedy znowu pozwolą im działać
~gocha
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Marian - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce przestrzeń, czystość, klimat
~Marian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 września 2020

Mieszane uczucia wątek zamknięty Byłem pierwszy raz bo mam blisko, katowanie przez instruktorkę ćwiczeniami na...
~Miejscowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Mnie się podoba, wątek zamknięty sala może i starsza, ale wolę taką, dużą niż nowoczesne klitki gdzie...
~MMM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Brawa dla instruktorki Marty wątek zamknięty Chodzę na zajęcia fitness ponad dziesięć lat - dla mnie jest bardzo blisko....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Nie polubiłam wątek zamknięty W poprzednich opiniach czytam, że klub ma świetną atmosferę. Otóż zupełnie...
~tamka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

BOISKA DO KOMETKI !!!! wątek zamknięty super boiska, choć wolę na tej sali gdzie jest jedno. Można puszczać swoją...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Najlepsza silownia wątek zamknięty Jedna z najlepszych silowni w trojmiescie.Super oferta i ceny karnetow...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

super cena !!! wątek zamknięty W centrum miasta, fajne zajęcia + ćwiczenia indywidualne z rehabilitantką w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

obsługa na najwyższym poziomie wątek zamknięty łatwo narzekać, że sprzęt nie ten, że w łazience coś nie tak, ale chodzę tam...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Stare i nie jare bo nie naprawiany. wątek zamknięty Mieszkam obok będąc u mamy. Tak poza granicami . I przechodzę sporadycznie...
~Kowal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Jest strasznie zimno wątek zamknięty Na sali panuje temperatura ok. 13-15 stopni, ale dla właścicieli większy zysk...
~były klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Stary nie znaczy gorszy!!! wątek zamknięty Fakt ze sprzęt nadgryziony już zębem czasu ale ten z nowych pachnących klubów...
~Morgentau
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Gadanie..Jest Ok wątek zamknięty Bez przesady z tymi zarzutami. Po pierwsze ilość hantli jest spora, nawet na...
~Anna83
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Beznadzieja !!! wątek zamknięty Nie polecam nikomu zakupu karnetu. Jestem sporadycznie u beaty i nic się...
~Maciej Kosznik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Zimą zimno :) wątek zamknięty W dniach zimowych temperatura na siłowni spada do 9-11 stopni co jest nie do...
~CC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

NIE POLECAM !! wątek zamknięty Kadra instruktorska pełna zaangażowania,kreatywna, nastawiona na realizację...
~anonim
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Siłownia wątek zamknięty Siłownia jako sprzet mogła by być ciut lepszy nowszy ale bez problemu cwiczy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

p. Beata - polecam wątek zamknięty Body shape z p. Beatą to najlepsze zajęcia fitness, w jakich kiedykolwiek...
~ur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Zajęcia u p. Kasi wątek zamknięty Jestem bywalczynią spójni od 5 lat. Zawsze chodziłam na zajęcia p.Beaty.Po...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

75

wątków

do góry