Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jest super wątek zamknięty Jestem klientką już od jakiegoś czasu i polecam wszystkim ten klub....
~Mariola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

jest fajnie wątek zamknięty Bardzo lubie zajęcia na spójni.estetyka sal, szatni, ubikacji pozostawia...
~grazyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lutego 2008

Gratulacje dla Beatki wątek zamknięty Rowniez przylaczam sie do gratulacji dla Beatki !!! Bedzie rosla nastepna...
~Ann
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

Gratulacje dla Beatki !!! wątek zamknięty Beatka urodzila coreczke :-) Gratulacje !!!! Bardzo sie ciesze, ze jest...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 listopada 2007

BODY & STRETCH wątek zamknięty Polecam wszystkim ćwiczenia ze Stefanem. Miła atmosfera, ciekawe zajęcia,...
~uczestniczka zajęć
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

Kilka krytycznych uwag... wątek zamknięty Jako wielbicielka Spojni pozwole sobie uzyc tego miejsca jako forum do...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 października 2007

ZAJęCIA PORANNE wątek zamknięty Dzien dobry-pisze poniewaz bardzo brakuje mi zajęc porannych,w których...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

ZAJĘCIA PORANNE wątek zamknięty Chcialam zaapelowac o przywrócenie zajęc porannych,chcoby raz w tygodniu.Nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 września 2007

Krzysia - opinia wątek zamknięty Chodzę na Spójnię już z 10 lat i poprostu nie wyobrażam sobie ćwiczeń w...
~Krzysia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 lipca 2007

Złośliwe babsko wątek zamknięty Chciałem zwrócic uwage na pania sprzątającą która uwaza się za bóg wie kogo,...
~klijent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

Miła atmosfera wątek zamknięty Bardzo podoba mi się że na Spójni panuje miła atmosfera. Instruktorzy są...
~klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

NAPRAWDĘ FAJNE ZAJĘCIA wątek zamknięty Jednym z plusów Spójni jest róznorodności zajęci pod względem rodzaju ale i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

super wątek zamknięty jest spoko co tu więcej pisać
~Paulina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Lady_Evelin - opinia wątek zamknięty Chodzę od niedawna na Spójnię, i stwierdzam, że Sylwia jest rewelacyjna,...
~Lady_Evelin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 marca 2007

stała klientka - opinia wątek zamknięty Chciałam tylko powiedzieć i jednoczesnie poprosić aby zastepstwa za...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

75

wątków

do góry