Opti Taxi

Taxi

Gdynia

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na pozytywy zasługują tylko kierowcy wątek zamknięty Raczej już nie będę od państwa zamawiać... Kolejny raz gdy dyspozytor nie...
~Pasażer
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Super wątek zamknięty Rewelacja szybko tanio solidnie
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

wykasowałem z telefonu wątek zamknięty brak znajomości topografii miasta. ceny niezgodne z podanymi na stronie. już...
~mp
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Prażona cebula wątek zamknięty Wczoraj mieliśmy przyjemność jechać z kierowcą opti taxi pan notorycznie...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Duże rozczarownie. wątek zamknięty Zamówiłam taksówkę w celu podładowania akumulatora. W trakcie zagłoszenia...
~Mila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

gregoryy wątek zamknięty ogólnie jakos uslug ok nawet sam chcialem sie zatrudnic jako kierowca.
~gregor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Fotelik dla dziecka wątek zamknięty Zamowilam 40 min wczesnij taxi z fotelikiem pan powiedzial ze bedzie za 4 km...
~OLA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

rodzina z Włoch wątek zamknięty polecam, usługa wykonana rewelacyjnie. Potwierdzenie przyjazdu samochodu 1,5...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Świetna alternatywa dla zwykłych Taksówek,kierowca punktualny,bardzo miły,...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

super wątek zamknięty rewelka tanio taniotanio takie ceny powinny byc u tych emerytów co jeżdzą na...
~prezes
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Taxi widmo wątek zamknięty Zamawiałam taksówke rano na popołudniowy kurs. Pani dyspozytorka...
~Rozczarowany Wrocław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty Chodzi o Wrocław nie dopisałam w poprzedniej opini jeśli chodzi o opti taksi
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Koszmar !!! wątek zamknięty Zamówiłam opti taxi. Kierowca najpierw mnie poganiał wparowując do mojej...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Cennik ze strony internetowej wyssany z palca !!!!! wątek zamknięty Cennik ze strony internetowej wyssany z palca!!! Praktyczna cena za przejazd...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Co to jest? wątek zamknięty Zamawiam Taxi a przyjeżdża można powiedzieć nawet "sąsiad" zwykłym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

ok wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń do przejazdy. taksi się spóźniło jakieś 3 minuty, ale to...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Pojazd nieoznakowany kierowca bardzo niemiły gburowaty. Narzekał że mam za...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z usługi już kilka razy i za każdym byłam Baardzo zadowolona....
~Carolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

tanio i na czas wątek zamknięty Zamawiam przez appkę, bo tak mi wygodniej i od razu wiem, ile będzie...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Skorzystam jeszcze wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsze taxi w Gdańsku. Kwota kursu od razu z góry jest...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry