Opti Taxi

Taxi

Gdynia

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skorzystam jeszcze wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsze taxi w Gdańsku. Kwota kursu od razu z góry jest...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Raczej nie skorzystam ponownie wątek zamknięty Skorzystałam z opti-taxi pierwszy raz i obawiam się, że ostatni. Przed...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Chciałbym dać ocenę 0/6 wątek zamknięty Jedyna dobra rzecz to cena za taryfę z góry. Kierowca przyjechał spóźniony o...
~Zdenerwowany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Dzisiaj jechałam z Sopotu do Sopotu 3 km z psem i zapłaciłam za kurs 30,-zł....
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Słabo wątek zamknięty Nie czepiam się z natury ale naprawdę słabo.2 razy i zawsze kiepsko...
~Mk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Jak dla mnie podróżowanie z opti taxi to duża wygoda. Zamawianie przez...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Suuuuperrrrr wątek zamknięty Dostaje smsa z cena przyjazd na czas bardzo dobry kontakt z kierowca jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Jak dla mnie Bomba! wątek zamknięty Cena super! Obsługa i jakość super! Polecam!
~Greg
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko. Tanio. Bez problemu :)
~Dzoana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Cena jest ustalona przed kursem , nie muszę wspominać ,że to prawie połowa...
~Nick
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Rewelacja!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałem z Opti i jestem bardzo mile zaskoczony.Cena za kurs...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Opti taxi gdańsk wątek zamknięty Okropna firma zamówiłam taksówkę powiedzieli że przyjadą za 15 minut a po...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Tanio, ale w środku syf... wątek zamknięty Ja rozumiem, że to tej ekonomiczny przewóz osób (bo nie taxi), nawet bardzo...
~wysmok
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Super !!!!! wątek zamknięty Najlepszy przewóz !!!!!!!
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

REWELACJA!! wątek zamknięty Super kontakt z kierowcą przejmującym zlecenie. Tanio,szybko i bezpiecznie w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

nowość na rynku taxi w Gdansku wątek zamknięty skorzystałem z usług- tanio i szybko zrealizowano moje zamówienie
~Paweł
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry