FS Kurier Miejski

Firmy kurierskie

Gdynia, Kcyńska 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawnie, miły i profesjonalny kontakt, realizacja zgodnie z...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Przesyłka dostarczona jeszcze tego samego dnia! wątek zamknięty Dla mnie bomba! Wysłałam mały pakunek z Nowego Portu o 10:00 ,o 17 juz byl na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Najlepsza firma kurierska w Trójmieście. wątek zamknięty Firma wzorowo wywiązuje się ze zleconych im zadań. Zarówno wysyłane jak i...
~Adam K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

marzenka-71 wątek zamknięty bardzo sprawnie i profesjonalnie. polecam
~marzenka-71
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Leon - opinia wątek zamknięty Bardz solidna firma. Gorąco polecam. Często korzystamy z usług Kuriera...
~Leon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Jak sama nazwa wskazuje - kurier full serwis! :) Szybko, tanio i bezpiecznie....
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. wątek zamknięty Bardzo dobre wrażenie, świetny kontakt. Czuć klimat dobrze działającej firmy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Zadowolony klient wątek zamknięty Współpracuje z nimi od kilku miesięcy i jedynym problemem który do tej pory...
~Łukasz Rublewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo szybko, sprawnie i rzetelnie dostarczona przesyłka. Punktualność,...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Przewóz wątek zamknięty Obsługa bardzo miła Transport na czas Bezpieczeństwo zapewnione Polecam!!!
~BJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Nie spotkałem drugiej takiej wątek zamknięty firmy kurierskiej, która dorównywałaby Full-Serwisowi pod względem jakości...
~Oskar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Można na nich polegać wątek zamknięty Solidna i słowna. Germański Fedex dostarczał tydzień i nie dostarczył, a...
~Firma z Krakowa - Cyfra7
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Najlepsza firma kurierska wątek zamknięty Najlepsza firma kurierska! Polecam w 100%. Moje niestandardowe zlecenie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Jesteście super wątek zamknięty Ta wspaniała firma kurierska uratowała moje zlecenie, które było bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

profesjonalizm wątek zamknięty Przy okazji organizacji przyjęć weselnych, korzystamy z usług różnych...
~Dorota Kurlenda, Gdańska Pracown
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Profesjonalnie i na czas wątek zamknięty Zamawialiśmy dostawę dokumentów na konkretną godzinę i dotarła w idealnym...
~Marek C
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Kurier na 6 :) wątek zamknięty Sprawnie, szybko i wygodnie :) Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Polecam, są super! wątek zamknięty Świetna i rzetelna firma. Profesjonalizm na 10000%. Do tego wspaniali ludzie....
~Adelajda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Profesjonalna usluga! wątek zamknięty Super firma, zlozylem zamowienie o dostarczeniu prezentu dla bliskiej mi...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Taxi dla paczki wątek zamknięty Jeżeli kurier kojarzy Ci się z leniwym brudasem kopiącym gdzieś Twoją paczkę...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry