Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marylka - ocena Pełen profesjonalizm, sympatyczna obsługa, naprawdę godne polecenia ⭐⭐⭐⭐⭐
~Marylka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Krystyna - ocena Pani Monika to cudowna, przesympatyczna osoba a przy tym bardzo...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Marzena - ocena Zawsze wychodzę z świetna fryzurą.Pani Monika jest przemiłą osobą a do tego...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

O. - ocena Jak zawsze super wizyta :) Pani Monika słucha uważnie, a efekt końcowy cieszy...
~O.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Daria - ocena Cenię sobie profesjonalne podejście pani Moniki. Słucha klienta, a gdy trzeba...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Kamila - ocena Takiego miejsca na mapie Gdyni właśnie nam potrzeba. Jeśli chcesz mieć...
~Kamila
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Agata - ocena Pełna obsługa na profesjonalnym poziomie! Monika jest przesympatyczną osobą....
~Agata
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Ola - ocena Wizyta u Pani Moniki przebiegała w super klimacie . Koloryzacja i ścięcie na...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Asia - ocena Miejsce godne polecenia, indywidualne podejście do klienta, fajne kosmetyki,...
~Asia
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 listopada 2023

Iwona T - ocena Jak zawsze usługa na wysokim poziomie Korzystam z usług Pani Moniki od dawna...
~Iwona T
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Karolina - ocena Niesamowity profesjonalizm. Bardzo dobre produkty fryzjerskie. Moje delikatne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Anna - ocena Wspaniała specjalistka! Mam mało włosów, a jest w stanie sprawić, że czuję...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Paulina - opinia Polecam usługi u Pani Moniki, kilka razy byłam na ścinaniu, po którym włosy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Aleksandra - opinia Wspaniała osoba, a przy tym niezwykle utalentowany fryzjer. Z całego serca...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Asia - opinia Bardzo polecam, pani Monika jest przesympatyczna, a przy tym doskonale mnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

M. - opinia Ja niestety nie będę mogła wystawić tak dobrej oceny. Po pierwszej wizycie i...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Magda - opinia Serdecznie polecam. Czarodziejka od włosów i duszy. Przepiękna atmosfera,...
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Kami - opinia Polecam serdecznie. Pani Monika naprawdę przestudiowała mój włos :) Z wizyty...
~Kami
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Agnieszka - opinia Pani Monika jest fantastyczna fryzjerka. Przede wszystkim słucha klientek co...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Julia - opinia Magicznie kobiecy czas. Pokecam z serca
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry