OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pendolino w trampkach! Nawet nie wiem co dokładnie skłoniło mnie do pójścia na kurs, chyba...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2018

Dziewczyny rządzą!!!!! Do zrobienia prawa jazdy zmusila mnie przeprowadzka poza Gdańsk.Tak bym sie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2018

POLECAM Na wstępie powiem, że mieszkam w Gdańsku od niedawna i nie znam ulic ani...
~Adam ze Stogów
-

ostatnia odp. 1 rok temu

OSK Kate wygrywa OSK Kate to była moja druga szkoła jazdy i stanowczo polecam. Dziewczyny uczą...
~Nikola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam w 100% Trafiłem na tą szkołę przypadkowo i nie pożałowałem. W tej szkole można...
~Filip
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2018

Polecam, rewelacja !!!!!! Z całego serducha polecam naukę w tej szkole, instruktorki Basia I Kasia to...
~Anita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2018

Trafiłam przez przypadek i już zostałam Kobiety które prowadzą nauczania są mega i pod względem by się z nimi dogadać...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

POLECAM W 100%. Polecam z całego Serca szkołę OSK KATE. Najlepsze instruktorki "Kasia i Basia...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam OSK Kate Przeprowadziłam sie w okolice Trójmiasta niedawno, kompletnie nie znałam...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

POLECAM!!! Polecam, Kasia jest miła sympatyczna osoba podchodzi na na luzie i spokoju....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam!! Szczerze polecam!! Kasia, cudowna babka która na luzie i spokoju podchodzi do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2018

Najlepsza szkoła jazdy Osk Kate !!! Z czystym sumieniem POLECAM szkołę Osk Kate :-) Instruktorki Kasia i Basia...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Najlepsza szkoła w Trójmieście! Chciałbym powiedzieć że OSK KATE to naprawdę najlepsza szkoła w Trójmieście!...
~Adrian Lipiński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam, polecam, bardzo polecam Bardzo polecam dziewczyny z OSK KATE, zarówno Basia jak i Szefowa Kasia są...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepsza szkoła w Gdańsku! Z całą odpowiedzialnością polecam szkole jazdy OSK KATE. Kasia - wspaniała...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Najlepsze !!! Najlepszy ośrodek, mogę polecić z całego serca !
~Żaneta ;)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam ! Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy ! Katarzyna jako instruktor wymagająca,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Polecam z całego serduszka! ❤ Zarówno Kasia jak i Basia wykazują się anielską...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2018

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Na lepszą instruktorkę niż Pani Kasia z OSK Kate nie można trafić!...
~Kitsune
-

dodano: 22 lutego 2018

Szkółka marzeń :) wątek zamknięty Z całego serducha polecam osk Kate ;) W szczególności p.Kasię i p.Basię,...
~Rafon
-

dodano: 21 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry