Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie jest tak tragicznie!!! wątek zamknięty Nie przesadzajmy nie jest tak tragicznie, to zależy chyba jak się trafi , ja...
~bestiko
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2008

Szpital srebrzysko wątek zamknięty Beznadziejna obsługa piekegniarska, zero zasad bezpieczeństwa pacjentów,...
~K.Zygert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Tragiczne warunki wątek zamknięty Warunki, w jakich leczą się chorzy są tragiczne. Szesciosobowe, obskurne...
~Tres
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Tragedia! wątek zamknięty Pacjenci mogą korzystać z internetu i urządzeń mobilnych! Ktoś, kto jest...
~ZamknacIch!!!
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

porażka wątek zamknięty Pracują tam sadysci jest jedno tłumaczenie albo się uspokoisz albo pójdziesz...
~Mietek
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

sreberko 2014 wątek zamknięty Fajnie było,niechcący sanitariusz oberwał ale lekutko hehe.19C. Pigulki...
~shotakan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

A mnie się podobało ! wątek zamknięty Nie wiem skąd takie skrajnie złe opinie !?! Mnie tam pomogli, pobyt wspominam...
~Były pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Tragedia wątek zamknięty Pielęgniarki(większość bo są wyjątki ) aroganckie jakby pracowały tam za...
~Mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

magii - opinia wątek zamknięty pierwszego pobytu na oddziale 20d nie wspominam za dobrze naprawde ciezkie...
~magii
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Szatan - opinia wątek zamknięty nie polecam. Spędziłem tam 10 dni i bardzo źle oceniam cały tam pobyt. Na...
~Szatan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

begum - opinia wątek zamknięty Spędziłam tam 3 tygodnie(po mojej probie samobojczej zostalam tam...
~begum
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Strach się bać wątek zamknięty W tym szpitalu jest pomieszanie z poplątaniem. Ludzie, którzy mają depresję...
~Oburzona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

32

wątków

do góry