Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa latopa MacBook Air wątek zamknięty W zeszłym tygodniu odebrałam mojego laptopa, MacBooka z serwisu...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Tablet wątek zamknięty Nie twierdzę że cały serwis jest zły panowie byli zaangażowani i byli gotowi...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Szybki ratunek dla zalanego laptopa wątek zamknięty Przyniosłem zalanego laptopa w poniedziałek o godzinie 10. Pan praktycznie...
~Jan Baryła
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Taki serwis i obsługa to SKARB !! wątek zamknięty Oddałam zepsuty laptop HP, brak ładowania. W innym serwisie straszyli awarią...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Naprawa systemu i wentylacji wątek zamknięty System naprawiony, wentylacja wymieniona, póki co wszystko działa bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Zawiasy i matryca - DELL Latitude wątek zamknięty Laptop po solidnym "wypadku" z uszkodzoną matrycą i wyrwanymi wręcz zawiasami...
~Fabian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Mój zawirusowany laptop, który u dwóch specjalistów miał oceny, że nic już...
~Internautka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa. Przyniosłem swój nie najmłodszy już komputer Panowie...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Serwis laptopów wątek zamknięty Współpracujemy z serwisem JES od bardzo dawna. Z czystym sumieniem możemy go...
~EC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Krzysztof Chmielowski - opinia wątek zamknięty Szybko , profesjonalnie i TANIO ! Te trzy słowa najlepiej charakteryzują...
~Krzysztof Chmielowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

serwis laptopa wątek zamknięty szybko, sprawnie, stały kontakt z klientem i gwarancja na naprawe. Polecam!
~Alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Marcin - opinia wątek zamknięty Widzę, że wielu z was chwali ten serwis, może faktycznie mój przypadek był...
~Marcin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Uszkodzona grafika-naprawiona :] wątek zamknięty W laptopie padła karta graficzna. 3/4 serwisów sugerowało,że laptop jest już...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Sprawnie wątek zamknięty Oddalem laptopa z uskzodzoną obudową oraz uszkodzonym zasilaczem. Dwa dni...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

GENIALNY SERWIS!!! wątek zamknięty Mój laptop się przegrzewał, ba! Jednego dnia o mało się nie spalił taki był w...
~Reynevar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Naprawa wątek zamknięty Laptop oddany do naprawy z powodu przegrzewania się układu grafiki po upadku....
~Marcin Szram
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Sprawny serwis - polecam! wątek zamknięty Spodobała mi się przede wszystkim rzetelna obsługa i zaangażowanie w sprawę,...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

naprawa grafiki- Sony Vaio wątek zamknięty Panowie w JES Serwis poradzili sobie bardzo sprawnie z moim laptopem....
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Genialna obsługa wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług tego serwisu i zawsze byłam bardzo zadowolona....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

REWELACJA! wątek zamknięty Świetna obsługa,stały kontakt telefoniczny z Panem Karolem zapewnia...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

52

wątków

do góry